۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۶

تردد زائران عتبات از مرز مهران بدون مشکل در حال انجام است

مدیر حج وزیارت استان ایلام با اشاره به بسته شدن جاده اصلی ایلام به مهران به دلیل سیل ساعت‌های گذشته گفت: تردد زائران عتبات به مرز مهران و بالعکس از مسیر فرعی انجام می‌گیرد و خوشبختانه مشکلی در این تردد زائران وجود ندارد.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاعرسانی حج و زیارت؛ سیدحمید مصطفایی درباره بسته شدن جاده ایلام - مهران و تردد زائران عتبات عالیات از این مسیر گفت: مسیر اصلی تردد برای حمل و نقل زمینی فعلا بسته است اما ترددها از مسیر فرعی(جاده قدیم ایلام- مهران) انجام میگیرد.

وی افزود: تردد زائران نیز با هماهنگی انجام شده با پلیس راه از جاده فرعی (جاده قدیم) انجام میگیرد و خوشبختانه مشکل خاصی در رفت یا بازگشت زائران از مرز مهران وجود ندارد.

مدیر حج و زیارت استان ایلام اظهار کرد: در حسینیه شهدای منا نیز فضای کافی برای پذیرایی و استراحت زائران وجود دارد و در صورت اسکان نیز شرایط لازم برای زائران در حسینیه و زائرسراها وجود دارد.

به گفته مصطفایی ، کارگزاران استان ایلام نیز که در شهرهای مختلف این استان حضور دارند در حال کمکرسانی و امداد به سیلزدگان هستند و همه افراد برای عبور از شرایط بحران مشغول فعالیت هستند.

تعطیلی مدارس بخش‌هایی از خوزستان تا 19 فروردینوزیر آموزش‌وپرورش: حفظ جان دانش‌آموزان مهم‌تر از بازگشایی مدارس استروند بازگشت مسافران نوروزی به خوبی در حال انجام استهلال‌احمر: وضعیت 10 شهر لرستان بحرانی است؛‌ ضرورت اسکان اضطراری 100 هزار نفر در خوزستاننجات 39 نفر از مردم پلدختر از محاصره سیل‌/ ورود تجهیزات و تیم‌های پزشکی به پلدختر

کلیدواژه ها :مهر حج
منبع : تسنیم
website tracking