۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۵

قو‌های پر شکسته انزلی به دنبال تغییر هستند

قو‌های پر شکسته انزلی به دنبال تغییر هستند
لیگ دسته یک فوتبال در سال 98 به ایستگاه بیست و نهم خود میرسد و در مهم ترین بازی ها ملوان به مصاف بادران تهران می رود و سرخ پوشان پاکدشت از مس کرمان پذیرایی خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: لیگ دسته یک فوتبال در سال 98 به ایستگاه بیست و نهم خود میرسد و در مهم ترین بازی ها ملوان به مصاف بادران تهران می رود و سرخ پوشان پاکدشت از مس کرمان پذیرایی خواهد کرد.

 هفته بیست و نهم لیگ دسته یک با انجام هفت بازی پیگیری خواهد شد که در مهم‌ترین بازی‌ها ملوان به مصاف تیم بادران تهران می‌رود.

ملوان که این روزها حال و روز خوشی ندارد و با استعفا مدیران و مالک خود در چند هفته اخیر روبرو بوده است، در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار دارد. کسب این پیروزی برای شاگردان محمد احمدزاده در سال جدید می‌تواند تأثیر خوبی در جدول برای آنها بگذارد. از طرفی دیگر تیم بادران تهران با ۳۲ امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد و برای اینکه رتبه خود را در جدول ارتقا دهد به پیروزی در این بازی نیازمند است. بازی قبلی این دو تیم با برتری دو بر یک بادرانی ها همراه بوده است.

در بازی مهم دیگر امروز تیم‌های سرخ پوشان پاکدشت و مس کرمان به مصاف همدیگر می‌روند. مس کرمان سال ۹۷ را با کسب رتبه ششم و کسب ۳۸ امتیاز به پایان رساند و برای اینکه از رقیبان خود عقب نیفتد به سه امتیاز این بازی احتیاج دارد. در مقابل تیم سرخ پوشان پاکدشت که بعد از جدایی محمود فکری، مهدی پاشازاده را در نیمکت خود می‌بینند، سال گذشته با کسب ۳۹ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفتند. بازی گذشته این دو تیم در خانه مس کرمان با برتری سه بر یک سرخ پوشان همراه بوده و مصاف تیم‌های پنجم و ششم جدول با نتیجه‌ای که در نیم فصل اول رخ داده می‌تواند از جذابیت زیادی برخوردار باشد و مس کرمان به دنبال جبران شکست نیم فصل اول خود باشد.

در این هفته گل گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر بازی نخواهند داشت و استراحت دارند.

هفته بیست و نهم لیگ دسته یک به شرح زیر است:

شهرداری تبریز-فجر سپاسی ساعت ۱۵:۴۵

سرخپوشان پاکدشت-مس کرمان ساعت ۱۶:۱۵

مس رفسنجان-شهرداری ماهشهر ساعت ۱۶:۱۵

ملوان-بادران تهران ساعت ۱۶:۱۵

قشقایی شیراز-نود ارومیه ساعت ۱۶:۱۵

خونه به خونه-گل ریحان البرز ساعت ۱۶:۱۵

کارون اروند خرمشهر-آلومینیوم اراک ساعت ۱۷:۰۰

کلیدواژه ها :کرمان انزلی
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking