۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷

دیدار نوروزی فرمانده سپاه قدس گیلان با خانواده شهدای گیلان + تصاویر

دیدار نوروزی فرمانده سپاه قدس گیلان با خانواده شهدای گیلان + تصاویر
فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدارهای نوروزی خود با خانواده های شهدای گیلانی دفاع مقدس و مدافع حرم در شهرستان های رشت و انزلی دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان امروز پنجشنبه با حضور در منزل شهیدان محمد، محمود و قدرت الله یوسفی، شهید مدافع حرم محمد رضا یعقوبی  شهید مدافع حرم بابک نوری هریس، شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا، شهید مدافع حرم امیررضا علیزاده و  شهید مدافع حرم حسینعلی پورابراهیمی با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار با اشاره به رشادت ها و ولایت پذیری جوانان کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی از خود گذشتگی و پایبندی جوانان به ارزشهای اسلامی است.

 

 

 

 

 

 

همچنین فرمانده سپاه قدس گیلان، سرهنگ دوم پاسدار مهدی صفاتی و هیئت همراه با خانواده شهدای مدافع حرم شهرستان بندر انزلی شهیدان جواد دوربین و جهانگیر جعفری نیا نیز دیدار و گفتگو کردند.

سردار عبدالله پور با آرزوی صبر و سلامتی برای خانواده های شهدا در گفتگو با خانواده شهید دوربین گفت: شهیدان اولیا الله هستند و بی تردید خداوند بندگانی را برمی گزیند و آنان را ذخیره برای خود دارد.

وی افزود: در مقطعی از زمان که  اسلام توسط داعش در خطر قرار گرفته بود افرادی مانند شهید دوربین و شهید جعفری نیا بودند که به مبارزه با این فرقه رفتند و الحمد الله سربلند و پیروز شدند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: مرگ برای هر انسانی امری حتمی است اما شهادت اگر نصیب هر فردی شود، تا قیام قیامت مزارش زیارتگاه خواهد بود و هر قشری با هر آرمانی به زیارت قبور آنان خواهد رفت و آن را دار الشفا میداند.

سردار عبدالله پور بیان کرد: شهید دوربین پاسداری بود که خدمتش در سپاه به پایان رسیده بود اما از آنجا که اینگونه افراد گلچین خداوند هستند داوطلبانه به دفاع از حرم رفت و سرانجام همانند دیگر یارانش به توفیق شهادت نائل آمد.

 

 

 

 

 

منبع : دانا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking