۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲

نجات 30 نفر از سیل در شیراز؛ عملیات امدادرسانی تا فردا صبح ادامه دارد

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: امروز 500 عملیات انجام و 30 مورد نجات یافته داشتیم که عمده عملیات‌ها رفع آب گرفتگی، انتقال و جابه‌جایی افراد گرفتار بود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی آتش‌نشانی، محمدهادی قانع اظهار داشت: نیروهای سازمان آتش‌نشانی در تمامی مناطق شهرمستقر هستند و طبق فراخوان اعلام شده، نیروهای بازنشسته و تعداد 200 نفر از نیروهای آتش نشان داوطلب که از قبل آموزش های لازم را دیده بودند و نیروهایی که در شیفت استراحت بودند، به وضعیت آتش‌نشانی برگردانده‌ و به حالت آماده‌باش هستند‌.

قانع در ادامه به عملیات‌های صورت گرفته پرداخت و بیان کرد: از ابتدای ساعات امروز تا ساعت 19:00 سه هزار تماس با مرکز 125 آتش‌نشانی شیراز گرفته شد که 500 عملیات انجام و 30 مورد نجات یافته داشتیم که عمده عملیات‌ها رفع آب گرفتگی، انتقال و جابه‌جایی افراد گرفتار بود.

وی افزود: مسئولیت ما تأمین ایمنی تمام شهر است و در عملیات‌های صورت پذیرفته تمام نقاط شهر را بواسطه 21 ایستگاه آتش نشانی پوشش دادیم و تمامی مسافران نوروزی در بیش از 20 مرکز اسکان استقرار یافتند و عملیات امداد رسانی به دلیل وسعت مناطق سیل زده تا فردا صبح ادامه دارد.

کلیدواژه ها :امدادرسانی نیرو
منبع : تسنیم
website tracking