۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱

ایمنی تردد درجاده های فارس،اولویت طرح نوروزی 98 اعلام شد

ایمنی تردد درجاده های فارس،اولویت طرح نوروزی 98 اعلام شد
علی نقی لقمانی، دوشنبه در حاشیه جلسه کارگروه حفظ ایمنی راه ها و شورای ترافیک استان در گفت و گو با ایرنا افزود: بر همین اساس تمهیدات و هماهنگی هایی انجام گرفته و آمادگی لازم در سطح جاده های استان به منظور حفظ ایمنی شهروندان استان فارس و همچنین مسافران و میهمانان نوروزی ایجاد شده است.
وی ادامه داد: در ایام نوروز امسال شاهد افزایش گشت های محسوس و نامحسوس پلیس در جاده های استان خواهیم بود و به همین منظور علاوه بر 178 دستگاه خودرو پلیس، 60 دستگاه خودرو دیگر نیز تامین شده و در اختیار پلیس قرار گرفته است.
لقمانی اظهار داشت: همچنین امسال هوشمندسازی جاده ها و نصب دوربین های کنترل و ثبت تخلف نیز با جدیت بیشتری مورد توجه قرار گرفته و امیدواریم مجموعه این اقدامات به کاهش هرچه بیشتر حوادث جاده ای و تلفات ناشی از آن کمک کند.
وی گفت: همچنین تدابیری برای تقویت پوشش آنتن دهی تلفن همراه در جاده ها، سوخت رسانی به موقع به ایستگاه ها و پمپ های توزیع، استقرار اورژانس و هلال احمر و همچنین ایجاد کمپ های توقف و استراحت مسافران نوروزی اتخاذ شده است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، از شهروندان و مسافران نوروزی تقاضا کرد که در طول سفر قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت و از عجله و شتاب در زمان رانندگی پرهیز کنند.
لقمانی همچنین از مردم درخواست کرد که سفرهای خود را در روز انجام دهند و حتی المقدر از رانندگی در شب و به ویژه در زمان خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند.
6122 /1876
انتهای پیام
کلیدواژه ها :پلیس
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking