۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵

رئیس مرکز بهداشت بوشهر تاکید کرد:

لزوم ساماندهی دفع پسماندهای عفونی مطب‌ها و بیمارستان‌ها در بوشهر

لزوم ساماندهی دفع پسماندهای عفونی مطب‌ها و بیمارستان‌ها در بوشهر
بوشهر - رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت:ساماندهی دفع پسماندهای مراکز درمانی، مطب‌های خصوصی پزشکان و بیمارستان‌ها بسیار ضروری است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، علیرضا حاجیونی با اشاره به مشکلات دفع پسماند عفونی شهرستان بوشهر افزود: دفع بهداشتی پسماند ونیز نقش سازمان‌های مرتبط به‌منظور اصلاح فرآیند تولید، نگهداری و امحای پسماند مهم است و شرایط کنونی شهرستان برای این امر ضروری و مهیا است.

ندا عالی حسینی کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای نیز گفت: دبیرخانه کمیته پسماند، آموزش‌های لازم به پزشکان، کلینیک‌ها و مراکز درمانی در قالب پوستر و بنر آموزشی را در دستور کار خود قرار خواهد داد و معاونت درمان دانشگاه موظف به اعلام حدود اختیارات کمیسیون ماده ۱۱ برای رسیدگی به تخلفات بهداشتی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه بررسی وضعیت و معضلات پسماندهای شهری و روستایی با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، کارشناسان و نمایندگان سازمان‌های مرتبط (معاونت بهداشتی و درمان دانشگاه علوم پزشکی، مدیریت پسماند شهرداری، سازمان نظام پزشکی، حفاظت محیط‌زیست، شهرداری‌های سه‌گانه و شرکت زهتاب آتیه) در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.

کلیدواژه ها :پزشک بیمارستان درمان
منبع : مهر
website tracking