۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸

فردا برگزار می‌شود؛

اختتامیه مدرسه‌های انقلاب دختران با حضور حجت‌الاسلام علی‌اکبری

اختتامیه مدرسه‌های انقلاب دختران با حضور حجت‌الاسلام علی‌اکبری
فردا مراسم اختتامیه جشنواره مدرسه‌های انقلاب دختران همدان با حضور نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صالح تشکری در گفت‌وگو با نافع با اشاره به اختتامیه جشنواره مدرسه‌های انقلاب دختران استان همدان عنوان کرد: اختتامیه جشنواره فردا پنجشنبه 23 اسفند ساعت 8:30 صبح تا  ساعت 11 برگزار می‌شود. 

وی افزود: مراسم اختتامیه با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی‌اکبری، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان با بیان اینکه جشنواره در سالن اجتماعات دبیرستان دخترانه ریحانه النبی(ص) همدان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این اختتامیه از برگزیده‌ شدگان مدارس انقلاب تقدیر می‌شود.

وی بیان کرد: گروه سرود دانش‌آموزی، پخش کلیپ از مدارس انقلاب و سخنرانی حاج آقا علی اکبری از جمله برنامه‌های ما در این جشنواره است.

تشکری در ادامه به اقدامات اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان در آستانه عید نوروز و سال جدید اشاره و تصریح کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان به کمک خیرین توانست برخی اقلام عید مانند کفش نو را برای دانش‌آموزان نیازمند استان همدان تهیه و در بین آنها توزیع کند.

وی گفت: با توجه به شروع فصل بهار و نیاز برخی دانش‌آموزان به لباس و کفش مناسب، این اتحادیه ضمن پیگیری مأموریت‌های خود در حوزه تعلیم و تربیت اقدام به جمع‌آوری کمک از خیرین و توزیع اقلام فوق در بین مناطق نیازمند کرد.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان افزود: البته این میزان کمک فقط بخش کوچکی از نیازهای این دانش‌آموزان را پوشش داده و اتحادیه همچنان آمادگی دارد تا با همکاری خیرین استان زمینه توزیع صحیح موارد مورد نیاز دانش‌آموزان را به صورت مطلوب فراهم آورد.

تشکری در پایان خاطرنشان کرد: نکته بسیار مهم در توزیع اقلام اهدایی برای دانش‌آموزان این است که به هیچ روی نباید به کرامت انسانی آنها بی‌توجهی شود که در این صورت خطای راهبردی صورت گرفته است.

کلیدواژه ها :خیرین
منبع : دانا

اخبار مرتبط

website tracking