۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

آقای یارمحمدی؛ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیست

آقای یارمحمدی؛ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیست
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نامه‌ای خطاب به علیم یارمحمدی نماینده اصلاح طلب مردم زاهدان در مجلس نوشتند که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیست و آن را وارد حاشیه سازی نکند.متن کامل نامه به شرح ذیل است:در روز‌های اخیر جناب آقای مهندس علیم یارمحمدی، نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی، القای تصورات واهی را به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص برخی از امور دانشگاه نسبت داده که به دور از تمام قواعد و بدون سند و مدرک بوده است. ما دانشجویان عدالت خواه که البته خود این مبانی را از اسلام و امامین انقلاب اسلامی گرفته ایم، نخواهیم گذاشت که دانشگاه جولانگاه افکار غلط شده که همگی این افکار دوران اعتبار خود را گذرانده و بی اعتبار گشته اند، شود و در نقش&zwn

آقای یارمحمدی؛ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیستبه گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نامه‌ای خطاب به علیم یارمحمدی نماینده اصلاح طلب مردم زاهدان در مجلس نوشتند که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیست و آن را وارد حاشیه سازی نکند.

متن کامل نامه به شرح ذیل است:

در روز‌های اخیر جناب آقای مهندس علیم یارمحمدی، نماینده مردم شریف زاهدان در مجلس شورای اسلامی، القای تصورات واهی را به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص برخی از امور دانشگاه نسبت داده که به دور از تمام قواعد و بدون سند و مدرک بوده است.


ما دانشجویان عدالت خواه که البته خود این مبانی را از اسلام و امامین انقلاب اسلامی گرفته ایم، نخواهیم گذاشت که دانشگاه جولانگاه افکار غلط شده که همگی این افکار دوران اعتبار خود را گذرانده و بی اعتبار گشته اند، شود و در نقش‌های پوپولیستی متظاهر شوند.
جناب آقای علیم یارمحمدی؛ پس از چهار دهه عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، علیرغم تمام تلاش‌های استکبار جهانی با هدف براندازی این نظام مردمی، توطئه‌ها یکی پس از دیگری شکست خورده و استکبار جهانی هر روز اعتبارش کمتر از قبل شده است و امروز روز آن است که پرچمدار در مقابل مستکبرین باشید و خلاف واقع عمل نکنید و وحدت آفرین باشید.
از نظر جنابعالی موضوعاتی که بدون سند و مدرک مطرح می‌کنید، آنقدر از نظر جنابتان مهم بوده که حضرتعالی، وقت مجلس شورای اسلامی را که به ازای هر ساعتش ۱/۶میلیارد تومان از بیت المال برای آن هزینه می‌شود و از جیب همین مردم در حال هزینه هست را بگیرید؟
آقای نماینده موضوعات زمین مانده‌ای دیگری وجود ندارد؟ چه اقداماتی در شناسنامه کردن افراد حاشیه نشین داشته اید؟ چه اقداماتی در ساخت و بازسازی بافت‌های فرسوده حاشیه داشته اید؟ موضوعات مهم تری از جمله بحث بیکاری جوانان هم مگر وجود دارد؟
جناب نماینده همچنین به افرادی که به شما اطلاعات اشتباه در مورد دانشگاه و اقدامات خوب آن می‌دهند متذکر می‌شویم که چشم‌های خود را باز کنید و به ریسمان الهی چنگ زنید.
جناب آقای علیم یارمحمدی اینجا جای تسویه حساب‌های شخصی شما نیست. جنابعالی بدانید که دانشجو بیدار است. دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را وارد حاشیه سازی نکنید. سیاستگر باشید و سیاست بازی نکنید. در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تمام ظرفیت نیرو‌های متخصص و متعهد بومی همین استان استفاده شده است.
والسلام علی من تبع الهدی
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
کلیدواژه ها :اخبار زاهدان زاهدان
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking