۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷

رضایتمندی زاهدانی ها از نمایشگاه بهاره

رضایتمندی زاهدانی ها از نمایشگاه بهاره
درحالی شهروندان زاهدان از برپایی نمایشگاه بهاره استقبال کرده و رضایت دارند که به عقیده آنان قیمت‌گذاری‌ها به گونه‌ای است که عموم مردم قدرت خرید را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال نمایشگاه بهاره در قالب 213 غرفه به منظور کنترل قیمت اجناس و فروش کمتر از قیمت بازار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان بازگشایی شد.
 
نمایشگاهی که در آن کالاهایی مانند پوشاک، کیف و کفش، آجیل و شیرینی، لوازم خانگی و صنایع دستی توسط فروشندگانی از استان های  خراسان شمالی  و جنوبی، اصفهان، یزد، کرمان، تبریز و لاهیجان در معرض فروش قرار گرفته و البته در این میان آنچه مهمتر از همه خودنمایی می کند فروش کالاهای مورد نیاز اساسی مردم همچون گوشت، روغن، قند و شکر با قیمت تنظیم بازار و البته صف های طولانی است.
 
در بازدیدی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون از این نمایشگاه داشت، جمعی از مردم با اشاره به وجود تنوع و کیفیت خوب محصولات ارائه شده، گفتند: قیمت اجناس و کالاهای موجود نسبت به بازار ارزان تر است و این مهم باعث استقبال مردم از نمایشگاه می باشد.
 

 
به گفته شهروندان اگر چه کیفیت آجیل و خشکبار در برخی از غرفه ها پایین است اما از آنجایی که تنوع کالاها زیاد است هرکس می تواند با هر سلیقه ای و بر حسب نیاز و توان مالی خود از این نمایشگاه خرید کنند.
 
شهریاری یکی از شهروندان زاهدانی که به همراه خانواده خود برای خرید آمده بود، افزود: علاوه بر تنوع خوب پوشاک و کفش، در برخی از غرفه ها شاهد فروش کالای ایرانی هستیم که این خود کمک به چرخه اقتصاد و اشتغال است.
 
وی گفت: با هزینه بسیار کمتر از آنچه که قرار بود در بازار برای سه فرزندم پوشاک عید را خریداری کنم، توانستم در این نمایشگاه مایحتاج آنها را با همان کیفیت مد نظر فراهم کنم.
   
ریگی یکی دیگر از شهروندان علاوه بر رضایت از تنوع اجناس ارائه شده، گفت:  قیمت های ارائه شده و دسترسی آسان به تمام اجناس از پوشاک گرفته تا لوازم خانگی و کالاهای اساسی، باعث شده تا خرید برای شهروندان راحت تر باشد.

در این میان اما یکی از بانوان به علت نبود تنوع در پوشاک کودکان ابراز گلایه کرد و گفت: در چنین نمایشگاهی که تنوع محصولات زیاد است، می طلبید برای دختران خردسال نیز پوشاک با طرح و رنگ های متفاوتی عرضه می شد چرا که در روزهای پایانی سال تهیه پوشاک با قیمت مناسب برای این رنج سنی بسیار دشوار است.
 
گفتنی است نمایشگاه بهاره تا روز جمعه 24 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی زاهدان دایر می باشد و شهروندان می توانند کالاهای مورد نیاز خود را  با نرخ  10 تا 15 درصد کمتر از قیمت بازار خریداری کنند.
 
کلیدواژه ها :اخبار زاهدان زاهدان
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking