۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸

جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان بوشهر با رویکرد ایمنی سازی مدارس برگزار می‌شود

جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان بوشهر با رویکرد ایمنی سازی مدارس برگزار می‌شود
استاندار بوشهر با قدردانی از توجه خیران مدرسه ساز به حل مشکلات آموزش و پرورش گفت: بیست و دومین جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان بوشهر با رویکرد ایمنی‌سازی مدارس برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست با مسئولان آموزش و پرورش و مجمع خیران مدرسه‌ساز استان بوشهر با تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، فعالیت خیرخواهانه را  ذخیره برای فردای انسان‌ها دانست و اظهار داشت: خیران کار ارزشمندی در جامعه انجام می‌دهند چراکه پاداش آنها در دنیا و آخرت است.

وی، با تاکید بر نقش مهم خیران در تامین مطالبات مردم و جامعه گفت: با توجه به اینکه منابع اعتباری دولت جوابگوی همه نیازهای جامعه نیست، خیران در تحقق مطالبات مردم با توجه به محدودیت منابع مالی دولت نقش ارزشمندی دارند.

استاندار بوشهر با تاکید بر انتقال فرهنگ خیرخواهی در جامعه افزود: ترویج فرهنگ خیری در جامعه نه تنها در حل مشکلات جامعه اثرگذار است بلکه در تحقق مطالبات جامعه موثر است.

گراوند از تشکیل مجمع خیران سلامت در استان خبر داد و بیان کرد: در راستای توسعه فرهنگ خیرخواهی و در مسیر فعالیت خیران مدرسه ساز، مجمع خیران سلامت در استان شکل گرفته که تاکنون خدمات قابل توجهی ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره خیران مدرسه ساز استان بوشهر در نیمه اسفند ماه امسال افزود: برگزاری این جشنواره با رویکرد ایمن سازی مدارس و کلاس‌های درس نگاه خوب و درخور توجه است که از خدمات مجمع خیران مدرسه ساز قدردانی می‌شود.

جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در قزوین برگزار شد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل به سال آینده موکول شد جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کرمان برگزار شد+تصاویر

استاندار بوشهربا بیان اینکه ایمنی مدارس و کلاس‌های درس در اولویت برنامه‌ها قرار دارد تاکید کرد: نوسازی و بازسازی کلاس‌ها و مدارس تخریبی استان بوشهر در اولویت است و در این راستا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مدارس استان بوشهر به ویژه مرکز استان مورد توجه قرار دارد.

کلیدواژه ها :خیرین
منبع : تسنیم
website tracking