۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

526 واحد مسکونی خیرساز دراستان فارس درحال ساخت است

526 واحد مسکونی خیرساز دراستان فارس درحال ساخت است
مهندس عباس خالقداری سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با تشریح اهداف و وظایف انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس افزود: در حال حاضر 66 واحد مسکونی در کازرون ، 60 واحد مسکونی در لامرد ، 150 واحد مسکونی در شهرستان نی ریز ، 100 واحد در شهرستان خرم بید و 150 واحد مسکونی در شیراز با مشارکت خیرین در حال احداث است.
وی با بیان اینکه انجمن خیرین مسکن ساز پیگیری احداث واحد های مسکونی برای خانوارهای دارای دو عضو معلول را انجام می دهد گفت : احداث مسکن برای خانوارهای دارای دو عضو معلول در چارچوب سیاست های حمایتی دولت است و کمیته ای متشکل از بنیاد مسکن ، بنیاد مستضعفان ، سازمان ملی زمین و مسکن ، سازمان بهزیستی و انجمن خیرین در آن مشارکت دارند.
خالقداری سهیمه استان فارس در مناطق شهری برای احداث واحد های مسکونی برای خانوارهای دارای دو عضو معلول را 582 واحد اعلام کرد و گفت : در حال حاضر دراین استان احداث 393 واحد در حال ساخت است ، 146 واحد ساخته شده و واگذار شده و 142 قطعه زمین برای تداوم ساخت واحد ها تملک شده است.
به گفته وی 57 میلیارد و 260 میلیون ریال کمک بلاعوض به خانوارهای دارای دو عضو معلول برای تداوم ساخت واحدها اعطا شده و بنیاد مسکن نیز 15 میلیارد و 280 میلیون ریال به این خانواده ها وام پرداخته است.
خالقداری ادامه داد : احداث 720 واحد مسکونی در شیراز ، احداث 142 واحد در شهر صدرا ، احداث 140 واحد در شهرستان لارستان ، ساخت 36 واحد در شهرستان سروستان ، ساخت 40 واحد در داراب ، ساخت 28 واحد در خرم بید و احداث 34 واحد مسکونی ویژه نیازمندان در شهرستان نی ریز در سالهای گذشته به اتمام رسیده است.
خالقداری با بیان اینکه خیرین با عضویت درانجمن و مشارکت در ساخت واحد های مسکونی برای نیازمندان از خدمات و تسهیلاتی بهره مند می شوند گفت : علاوه بر اجر معنوی و اخروی این مشارکت ، انجمن خیرین برای خیرین دراین عرصه خدماتی از جمله تامین زمین به صورت رایگان، ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه طراحی و نظارت ، استفاده از انشعابات رایگان آب و برق و ارائه خدمات مشاوره مهندسی در نظر گرفته است.
6113 /1876
انتهای پیام
کلیدواژه ها :خیرین
منبع : جماران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking