۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳

جشن میلاد کوثر نبوت در 300 مسجد و هیئت مذهبی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

جشن میلاد کوثر نبوت در 300 مسجد و هیئت مذهبی استان کرمانشاه برگزار می‌شود
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: ویژه برنامه‌های ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در 300 مسجد و هیئت مذهبی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

مجتبی فتح‌الهی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در ایام ولادت یگانه دخت پیامبر اعظم(ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای شناساندن سیره و منش اهل بیت(ع) مراسم و برنامه‌های خاص ویژه این ایام در کرمانشاه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ویژه‌ برنامه‌های شب و شام میلاد فرخنده ام‌ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) در روزهای ششم و هفتم اسفندماه در بیش از 300 مسجد، حسینیه و هیئت مذهبی استان برگزار می‌شود گفت: سخنرانی و مدیحه‌سرایی از برنامه‌های اصلی جشن میلاد این بانوی بزرگوار در مساجد و هیئت‌ها‌ست که سخنرانان پیرامون موضوعات عوامل تحکیم خانواده در سیره فاطمی و ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی حضرت فاطمه زهرا(س) به ایراد سخن می‌پردازند.

ایام ولادت حضرت زهرا(س) هیات کجا برویم؟کرسی های نفحات ویژه ولادت حضرت زهرا (س)برنامه هیئت رزمندگان در ولادت حضرت فاطمه(س

وی با اشاره به ویژه برنامه‌های ولادت در این ایام عنوان کرد: سخنرانی حجت‌الاسلام سیدآقایی در حسینیه شهید علی‌اکبر قنبری در روز یکشنبه پنجم اسفندماه ساعت 8 شب، سخنرانی حجت‌الاسلام یاوری در شامگاه روز چهارشنبه 8 اسفندماه در حسینیه علمدار و جشن بزرگ ولادت با سخنرانی حجت‌الاسلام احمدی روز دوشنبه 6 اسفندماه ساعت 8:30 در محل حسینیه قمربنی‌هاشم (ع) از برنامه‌های شاخص این ایام است.

فتح‌الهی نژاد بیان کرد: تجلیل از مادران و همسران شهدا، برگزاری کارگاه‌های سبک فاطمی در سراسر استان کرمانشاه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی بر لزوم معرفی ابعاد مختلف شخصیت حضرت زهرا(س) برای جوانان تأکید کرد و گفت: ما باید شخصیت و الگوی حضرت زهرا(س) را برای جوانان امروزی دست‌یافتنی‌ معرفی کنیم زیرا نجات بشریت و آرامش و استحکام خانواده‌ها در گروی اقتدا به حضرت زهرا (س) است.

کلیدواژه ها :کرمانشاه مذهبی هیئت
منبع : تسنیم
website tracking