۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲

در آستانه ایام نوروز؛

موکب اتحادیه قرآنی لرستان در جوار حرم حضرت زینب(س) برپا می‌شود

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ موکب اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان در جوار حرم حضرت زینب(س) برپا می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی امیدیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا؛ ضمن بیان این مطلب گفت: موکبی از سوی این اتحادیه و با مشارکت خیرین استانی طی بازه زمانی 24 اسفندماه 97 تا دوم فروردین‌ماه 98 در جوار حرم حضرت زینب(س) برپا می‌شود.
وی ادامه داد: این موکب در راستای پخت غذای نذری و برپایی ایستگاه صلواتی ویژه زائران و مجاوران حرم حضرت زینب(س)، تهیه اقلام و بسته‌های فرهنگی و اهدایای هدایای نقدی و غیر نقدی به مردم جنگ زده مجاور حرم فعالیتش را انجام می‌دهد.
امیدیان با اشاره به اینکه در این موکب قرآنیان علاقه‌مند استان به عنوان خادم حضور خواهند داشت ، بیان کرد: در نظر داریم در آینده نزدیک و پس از برقراری امنیت جز اولین استا‌ن‌هایی باشیم که کاروانی از قرآنیان و فعالان قرآنی این استان را برای زیارت به حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) اعزام کنیم. همچنین خیرین می‌توانند برای اطلاع از در اختیار قرار دادن نذورات و خیرات خود برای برپایی موکب و تهیه اقلام فرهنگی با مدیرعامل اتحادیه به شماره 09191986093 در میان بگذارند.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :موکب
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking