۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳

سیانکی: استقلالی‌ها باید از من عذرخواهی کنند!

گزارشگر دیدار تیم های فوتبال استقلال و پارس جنوبی تاکید کرد بازیکنان و کادر فنی استقلال به درستی جمله بیان شده از وی را متوجه نشدند و اظهارات اشتباهی داشته‌اند.

خبرگزاری مهر: محمد سیانکی، گزارشگر دیدار تیم های فوتبال استقلال و پارس جنوبی که پس از این دیدار مورد انتقاد کادر فنی و بازیکنان استقلال قرار گرفت در مورد جمله بیان شده توسط وی در طول بازی گفت: زمانی که صیادمنش در تصویر نشان داده شد بنده پس از تعریف و تمجید از این بازیکن شایسته که چندین بار هم تکرار شد، گفتم امثال بازیکنانی مثل صیادمنش در فوتبال ما زیاد بودند که متاسفانه راه فوتبالی خود را به درستی انتخاب نکردند و فوتبالشان زود به پایان رسید.

سیانکی: استقلالی‌ها باید از من عذرخواهی کنند!

وی تاکید کرد: این اظهار نظر بنده هیچ ارتباطی به صیادمنش نداشت و برایم جای تعجب دارد که بازیکنان و کادر فنی استقلال بدون آنکه اصل جمله بیان شده از طرف بنده را ببینند و بشنوند چنین اظهار نظرهایی کرده اند.

محمد سیانکی خاطرنشان کرد: به همین دلیل استقلالی ها باید از من عذرخواهی کنند چرا که بنده اصلا در مورد صیادمنش صحبتی مبنی بر اشتباه رفتن راه را نداشتم و بازیکنان و کادر فنی این تیم دچار اشتباه شدند.

کلیدواژه ها :استقلال پارس جنوبی
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking