۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

مدیر عامل ایرانسل بعد از ۱۳ سال تغییر کرد

مدیر عامل ایرانسل بعد از ۱۳ سال تغییر کرد
مدیرعامل ایرانسل و بعد از ۱۳ سال تغییر کرد و بیژن عباسی‌آرند به عنوان رئیس جدید این اپراتور معرفی شد.

بعد از سال‌ها بالاخره مدیرعامل ایرانسل تغییر کردبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز و در نخستین روز اسفند سال ۱۳۹۷، پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره ایرانسل رحمت‌اله صادقیان به عنوان رئیس هیئت مدیره و بیژن عباسی‌آرند به عنوان مدیرعامل جدید ایرانسل معرفی شدند.

بیژن عباسی آرند فارغ التحصیل رشته مخابرات از دانشگاه تربیت مدرس است.

پیش از این قریب به ۱۴ سال علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل بود. علیرضا قلمبر دزفولی از ابتدای راه اندازی پروژه ملی ایرانسل، به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مشغول به کار شد.

ایرانسل در دوره مدیریت مهندس علیرضا قلمبر دزفولی برای نخستین بار در ایران خدمات اینترنت همراه نسل‌های ۲.۵G و ۲.۷۵G و خدمات اینترنت ثابت WiMAX و TDD-LTE را ارائه کرد. همچنین پس از دریافت پروانه ارتقای شبکه به نسل‌های بالاتر در سال ۱۳۹۳، گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه نسل‌های ۳G و ۴G/LTE را ایجاد کرد و در شهریورماه ۱۳۹۶ نخستین آزمایش شبکه کامل ۵G ایران را انجام داد.

ایرانسل در دوره مدیرعاملی علیرضا قلمبر دزفولی از سوی وزرای مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان «اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری» و «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» شناخته و معرفی شد.

پیش از این روابط عمومی ایرانسل در خبری اعلام کرده بود که بیژن عباسی آرند عضو هیئت مدیره ایرانسل شده است.

کلیدواژه ها :دزفول نسل جدید
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking