۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲

عسلویه میزبان بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

عسلویه میزبان بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
سومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با حمایت سازمان منطقه ویژه اقتصادى انرژى پارس، معاونت علمى فناورى ریاست جمهورى و پارک علم و فناورى خلیج فارس، ٥ تا ٨ اسفند در پارس جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، رئیس پژوهش و فناوری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: سومین دوره بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد توسعه بازار و نیازسنجی از طرح‌های ساخت داخل، شبکه‌سازی و تعامل با شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاه‌ها، انتقال تکنولوژی بین شرکت‌های سازنده داخلی و بین‌المللی هفته اول اسفند برگزار می‌شود.

خشایار پورمحمدشاهینی اهداف برگزاری این رویداد را معرفی شرکت‌های دانش بنیان و فناوری‌های جدید به صنایع و واحد‌های صنعتی مستقر در پارس جنوبی، تبادل و هم‌افزایی در خلق فرصت‌های جدید برای تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی، کشف زمینه‌های جدید همکاری برای فعالیت شرکت‌های فناوری و دانش بنیان و نیز ایجاد تصویر واضح از فرصت‌های منطقه، پیش روی شرکت‌های حاضر در رویداد بر شمرد.

وی افزود: بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان بزرگترین بازار اقتصادی و انرژی ایران فرصتی مناسب برای ارائه توانمندی‌های فعالان این عرصه به پالایشگاه‌ها و شرکت‌های پتروشیمی است.

رئیس پژوهش و فناوری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیان کرد: سومین بازار تکنولوژی و نوآوری نفت، گاز و پتروشیمی در بخش‌های میان دستی و پایین‌دستی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برگزار مى‌شود که شامل تجهیزات مکانیکی، تأسیسات مکانیکی، مواد، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، برق و الکترونیک، فناوری اطلاعات، خدمات، HSE، مواد شیمیایی، فرآیند، محیط‌زیست و فنی مهندسی، خدمات فراساحلی، خدمات مدیریتی و سیستم‌های مدیریت سازمانی است.

رویداد بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی پس از یک نمایشگاه ۴ روزه فرایند شبکه سازی و توسعه بازار سازندگان دانش بنیان و توسعه منابع داخلی صنایع مستقر در منطقه را در طول سال ادامه می‌دهد و برگزارى کارگاه هاى آموزشى و جلسات B۲C از مهمترین فعالیت هایى است که در حاشیه این رویداد برگزار مى‌شود.

کلیدواژه ها :پارس جنوبی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking