۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲

درگیری ساکنان محلی با گله فیل ها در هندوستان! +فیلم

درگیری ساکنان محلی با گله فیل ها در هندوستان! +فیلم
گرفتار شدن یک بچه فیل در گودال راه آهن منطقه‌ای در هندوستان موجب درگیری ساکنان محلی و گله فیل‌ها شد.

درگیری ساکنان محلی با گله فیل ها در هندوستان! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گرفتار شدن یک بچه‌فیل در گودال راه‌آهن منطقه‌ای در هندوستان موجب درگیری ساکنان محلی و گله فیل‌ها شد. تقلای این فیل ۱ ساله که در تاریکی شب در این گودال گرفتار شده و هنوز زنده بود، مانع ترک محل حادثه توسط گله فیل‌ها شد. این حادثه هنگامی رخ داد که این گله فیل‌ها چهارشنبه شب به روستایی در منطقه «ماهیپانی» در شمال غربی هندوستان نزدیک شدند.

ساکنان محلی که نگران حمله فیل‌ها به روستا بودند، تلاش کردند با پرتاب سنگ و وسایل آتش‌بازی موجب فرار فیل‌ها شوند. ویدئویی که توسط یکی از ساکنان محلی و با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده، لحظه گرفتار شدن بچه فیل در گودال و تجمع فیل‌ها در اطراف آن را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که یکی از فیل‌های خشمگین به سمت ساکنان محلی هجوم می‌برد، آن‌ها با پرتاب سنگ تلاش می‌کنند مانع نزدیک شدن فیل شوند.

سرانجام پس از چند ساعت گله فیل‌ها خسته شدند و به جنگل بازگشتند. مأموران اداره جنگل‌بانی پس از اطلاع از این حادثه صبح روز بعد خود را به روستا رساندند اما با جنازه فیل روبرو شدند. در ویدئوی منتشر شده مأموران جنگل‌بانی در حال بیرون کشیدن جسد فیل از داخل گودال دیده می‌شوند. مأموران جنگل‌بانی پس از خارج کردن جسد فیل به جستجوی گودال یا شکاف‌های احتمالی ایجاد شده توسط کارگران راه آهن پرداختند تا از تکرار حوادث مشابه در آینده جلوگیری کنند.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که حمله فیل‌ها به ساکنان محلی در هندوستان خبرساز می‌شود. سال گذشته نیز حمله ناگهانی یک فیل به یک مرد محلی در منطقه «سرایکلا خارساوان» در شرق هندوستان حادثه‌ساز شد. این مرد جوان که به یک گله فیل که در حال خوردن آب بودند، نزدیک شده بود، در اثر حمله ناگهانی یکی از آنها جان خود را از دست داد.

کلیدواژه ها :راه آهن فیل
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking