۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در مشهد برگزار شد

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در مشهد برگزار شد
مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در دو نوبت صبح و بعدازظهر در دانشگاه خیام مشهد برگزار شد.
مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در مشهد برگزار شدبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، در این مرحله از پذیرفته شدگان مرحله نخست از استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی دعوت شد تا طی ۱۷۰۰ نفر-مصاحبه، توسط نمایندگان شرکت‌ها مورد ارزیابی شغلی و سنجش تخصصی قرار بگیرند.

شرکت کنندگان پس از ارائه مدارک هویتی و تحصیلی، طبق دسته شغلی که در آن ثبت نام کرده بودند توسط ارزیابان و نمایندگان شرکت‌ها مورد ارزیابی تخصصی قرار گرفته و در نهایت با شرکت در مرحله صحت سنجی، اصالت آزمون مرحله اینترنتی خود را تایید کردند.

خانم جراح، مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد و مهندس شال فروشان جانشین معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی خراسان رضوی از فرآیند برگزاری آزمون بازدید کردند.

فرآیند دومین آزمون استخدامی بخش خصوصی از تابستان امسال با ثبت نام ۱۳۰ هزار نفر در سراسر کشور آغاز شد و شرکت کنندگان در مرحله نخست در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

اولین آزمون استخدام بخش خصوصی در سال ۱۳۹۶ با حمایت ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه کار و تامین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و دیگر نهاد‌های مرتبط با حضور نزدیک به ۶۰ هزار نفر در ۲۶۶ عنوان شغلی برگزار شد که در نهایت ۸۲۰۰ نفر شرکت خصوصی و دانش بنیان در سراسر کشور معرفی و مشغول به کار شدند.

شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه فرمایند.  
کلیدواژه ها :استخدام
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking