۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

میرعمادیان: انتقاد آنهایی که فریاد وامصیبتا سر داده‌اند خارج از حوزه فنی است/ از حاج‌کناری انتظار این حرف‌ها را نداشتیم

سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران گفت: ناراحت‌کننده این است که برخی از اهالی مازندران همگام با سیاست ضد هیئت کشتی استان حرکت کرده و انتقاد می‌کنند.
- اخبار ورزشی -

مصطفی میرعمادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص انتقاداتی که از عملکرد کشتی‌گیران مازندرانی در جام بین المللی تختی می‌شود، اظهار داشت: برای دوستان منتقد که بعد از جام تختی در مورد کشتی مازندران فریاد وامصیبتا سر داده‌اند یک جمله می‌توانم بگویم که انتقاد آنها خارج از حوزه فنی است و بیشتر با هیئت استان زاویه دارند.

وی تصریح کرد: همین ماه قبل در کرمانشاه، تیم میزبان را با همین ترکیبی که در جام تختی حضور داشت در قهرمان کشوری ٧-٣ شکست دادیم، بحث تقابل نیست، به هرحال همه استان‌ها زحمت می‌کشند و به دنبال نتیجه هستند اما ما در مسابقه قبلی بدون اطری، یگانه جعفری، حسن تبار، یزدانی، قاسمپور و ابراهیمی آن نتیجه را گرفتیم و با آن اختلاف قهرمان کشور شدیم اما امروز چنین هجمه‌ای علیه کشتی استان ایجاد شده است. جام تختی یک تورنمنت است که شکست در آن نمی‌تواند نشانه ضعف کشتی مازندران باشد.

این مربی مازندرانی با اشاره به اینکه همیشه بیش از 50 درصد ترکیب تیم‌های ملی مقاطع مختلف را مازندرانی‌ها تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: نزدیک به 10 سال است که ما هیئت برتر کشور می‌شویم و من فکر می‌کنم نوسانات در کشتی یک چیز طبیعی باشد، اما اینکه عده‌ای از این وضعیت بخواهند بهره‌برداری کنند طبیعی نیست چون کشتی مازندران همیشه پابرجاست و در حال حاضر هم کسب نتیجه در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی اهمیت دارد. علاوه بر این ما در اوزان ٥٧ تا ٦٣ کیلوگرم بهترین نتیجه را در بین کشتی‌گیران داخلی کسب کردیم و در این وزن‌ها نفرات اول و دوم را خارجی‌ها تشکیل دادند. ضمن اینکه محمدجواد ابراهیمی شوایط جسمانی خوبی نداشت.

میرعمادیان گفت: ناراحت کننده این است که برخی از اهالی مازندران همگام با سیاست ضد هیئت کشتی استان حرکت کرده و انتقاد می‌کنند، کسانی از بدنه کشتی مازندران که به عنوان مربی تیم ملی در جام تختی حضور داشتند. نباید زحمات طاقت فرسای مربیان استان را زیر سوال برد. عباس حاج‌کناری را به عنوان مربی ارشد تیم ملی نونهالان در نظر گرفته بودند که ما همان زمان معتقد بودیم جایگاه حاج‌کناری خیلی بالاتر از این است و او حالا در کادرفنی تیم ملی بزرگسالان حضور دارد. از او انتظار نداشتیم که با این هجمه‌ای که علیه کشتی استان به راه انداخته‌اند، همراه شود. اعتقاد ما این است که مازندران با این بضاعت فنی لااقل یک سرمربی در تیم‌های ملی رده‌های مختلف داشته باشد و فکر نمی‌کنم این خواسته زیادی باشد.

محرومیت ٦ ماهه داور ایرانی از سوی اتحادیه جهانی کشتیجعفری: عبدولی کشتی‌گیری جهانی است، آماده باشد حتما مدال می‌گیرد


منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking