۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

اعلام زمان نخستین تمرین ذوب‌آهن و نشست خبری منصوریان در قطر

تیم فوتبال ذوب‌آهن که امروز برای دیدار مقابل الغرافه به قطر می‌رود, قرار است نخستین تمرین خود را بلافاصله بعد از حضور در این کشور برگزار کند.
- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم, روزنامه الرایه دوحه در گزارشی پیرامون تقابل نمایندگان فوتبال ایران و قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به بررسی آخرین شرایط دو تیم در آستانه این مسابقه پرداخت و نوشت: تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ساعت 16 امروز (یکشنبه) وارد دوحه خواهد شد تا در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان برابر الغرافه قرار بگیرد. باشگاه ایرانی در هتل ویندام دوحه مستقر می‌شود و ساعت 18 امروز در ورزشگاه ثانی بن جاسم باشگاه الغرافه نخستین تمرین خود را برگزار خواهد کرد.

همچنین در سوی دیگر بازیکنان الغرافه روز گذشته تمرین سنگینی را زیر نظر گورکوف فرانسوی پشت سر گذاشتند که در این تمرین دیگو آمادوی پرتغالی با آمادگی کامل حضور داشت و ستاره خط میانی الغرافه امکان حضور مجدد در ترکیب اصلی را پیدا کرده است. بازگشت آمادو قدرت بیشتری به الغرافه خواهد داد خصوصاً با توجه به توان هجومی این بازیکن که در عملکرد تیم بسیار تاثیرگذار است.

جلسه هماهنگی این بازی ساعت 11 فردا (دوشنبه) در محل باشگاه الغرافه برگزار خواهد شد، همچنین نشست مطبوعاتی علیرضا منصوریان و گورکوف فرانسوی ساعت 12 روز دوشنبه برگزار می‌شود.

این دیدار ساعت 18:30 روز سه شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

پزشک ذوب‌آهن: حسینی به بازی با الغرافه می‌رسد؛ خلعتبری 10 روز دیگر جراحی می‌شود

 

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking