۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲

با حکم استاندار خراسان شمالی انجام شد؛

انتصاب یک بانو به عنوان معاون فرماندار جاجرم

 انتصاب یک بانو به عنوان معاون فرماندار جاجرم
با حکم استاندار خراسان شمالی و در جلسه شورای اداری شهرستان جاجرم که با حضور دکتر حیاتی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی برگزار شد، نرگس اکبری فرزند ایثارگر و آزاده به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری جاجرم منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ابتدای این جلسه حادثه جانکاه به شهادت رسیدن پاسداران انقلاب اسلامی در حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت و اظهارداشت: این کوردلان با ترقه بازی که انجام می دهند، ما را برای ادامه راه مصمم تر می کنند.

ولی الله حیاتی با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمنان این مرز و بوم با توطئه ها از اول انقلاب کمر خود را برای مقابله با انقلاب بستند ولی مردم با ایستادگی خود از انقلاب حراست و پاسداری کردند. وی با اشاره به پیام سراسر امید مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری سیاست های دهه پنجم را اعلام و تشریح کردند که هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد. وی با بیان این که با وحدت و همدلی و هم افزایی می توان با برنامه محوری در استان توسعه ایجاد کرد، افزود: سیاست استاندار خراسان شمالی، عملگرایی و حرکت انقلابی و جهادی است که می توان با امکانات کم، کارهای بزرگی انجام داد.

وی جوانگرایی، توجه به بدنه نیروها و ظرفیت کارکنان وزارت کشور در استان با هدف افزایش انگیزه کاری، توجه به بانوان و خانواده ایثارگران و دارابودن مشی اعتدالی را از مولفه های اصلی استاندار خراسان شمالی در انتصابات ذکر کرد.

فرماندار جاجرم نیز در این جلسه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر شرق کشور گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گام دوم انقلاب را محکم برداشتند و مردم این شهرستان نیز همچون گذشته در راه حمایت از آرمان های نظام و انقلاب حضور پرشوری داشتند.

آذری افزود:شهرستان جاجرم دارای ظرفیت های بسیار زیاد در حوزه های گوناگون است و ما در مدیریت شهرستان از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

 

کلیدواژه ها :جاجرم
منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking