۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲

دعوت احزاب و شخصیت‌های سیاسی استان‌ها از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت احزاب و شخصیت‌های سیاسی استان‌ها از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
احزاب، نهادها و شخصیت های سیاسی همزمان با نزدیک شدن به 22 بهمن با صدور بیانیه های جداگانه آحاد مردم را برای حضور گسترده در مراسم راهپیمایی این روز دعوت می‌کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری تسنیم، امسال نیز به رسم سال‌های پیشین برخی از چهره‌های سیاسی و تشکل‌ها از مردم برای حضور شورانگیز در برنامه سالگرد فروپاشی نظام سلطنت در ایران دعوت کرده‌اند.

گزیده ای از بیانیه های گروه ها ، احزاب و شخصیت های سیاسی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلا اسلامی به شرح زیراست:

دعوت امام جمعه و استاندار سیستان و بلوچستان از مردم برای حضور ‌ ‌در راهپیمایی 22 بهمن

آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه مشترکی اقشار مختلف مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه دعوت کردند.

در متن این بیانیه مشترک آمده است:

یوم الله 22 بهمن مظهر وحدت، استقلال خواهی و آزادی طلبی ملت ایران است و در این روز حرکت در مسیر روشن انقلاب اسلامی، راه هدایت گرانه امام و شهدا و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدار ملی رخ داده است.

در طلیعه چهلمین سال از حیات پربرکت انقلاب اسلامی به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پرافتخار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد و پرتلالو را استمرار می‌بخشد و ملت ایران اسلامی به ویژه جوانان با توکل بر خدا، قله های بلند افتخار را یکی پس از دیگری فتح می کنند.

ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ با درک شرایط حساس کنونی نیک می دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی است.

یوم الله 22 بهمن فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا و نمایش توانمندی‌های سرشار است و مردم با حضور پر شور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن وحدت و انسجام یکپارچه خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنا دار را به دشمنان ایران اسلامی خواهند داد. 

اینجانبان ضمن گرامیداشت این ایام مبارک عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان را چون سالهای گذشته به حضور پرشور و دشمن ستیز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون همه خدمتگزاران اسلام و انقلاب اسلامی را مسئلت می نماییم.

امام جمعه و استاندار قزوین مردم را به راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند

به گزارش حبرگزاری تسنیم از قزوین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و عبدالمحمد زاهدی استاندار برای دعوت مردم به حضور گسترده در مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی بیانیه ای مشترک صادر کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَ لَاتَفَرَّقُوا و... (آل عمران/103)
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدا را شاکریم که به برکت همراهی، بصیرت، ایمان و اتحاد ملت بزرگ ایران اسلامی و بنیانگذاری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و رهبری مقتدرانه امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، ایران اسلامی همچنان مسیر عزت و اقتدار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد را طی می کند.

اگرچه هر ساله در آستانه 22 بهمن ماه، شاهد آن هستیم که دشمن همه توان خود را برای عدم حضور پرشور مردم به کار می‌بندد و از هر مکر و حیله‌ای برای کم رنگ‌تر شدن این راهپیمایی استفاده می‌کند ولی حضور جدی‌تر و باشکوه ملت شریف ایران که در پشتیبانی از انقلاب اسلامی به پا می خیزند، نقشه‌های آنان را برهم می‌ریزد و ولایت‌پذیری این ملت را به رخ جهانیان می‌کشد.

اینجانبان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از یکایک مردم مومن و انقلابی استان قزوین دعوت می‌کنیم، همه با هم با هر گرایش و سلیقه‌ای برای تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امتثال فرمان رهبری معظم انقلاب، نمایش اقتدار به مستکبران عالم و امیدبخشی به مستضعفان جهان در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشور و حماسی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک از مردم شریف استان جهت حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن 1397 دعوت کردند.

بیانیه اهل تسنن خراسان‌شمالی: به کوری چشم دشمنان در 22 بهمن حماسه‌ای دیگر می‌آفرینیم‌

در این پیام مشترک آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
 یوم الله بیست و دوم بهمن، سرآغاز حکومت صالحان، سپیده روشن پیروزی و روز افتخار، عزّت و اقتدار ملّت بزرگ ایران است و بی تردید گرامی‌داشت این روز عزیز، تعظیم و پاسداشت هزاران شهید گلگون کفن و ایثارگران والامقامی است که در عرصه‌های مختلف برای به ثمررسیدن انقلاب، دفاع مقدّس و کسب استقلال کشور، از جان عزیز خویش گذشتند.

این جانبان، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ازعموم مردم بصیر، ولایی و غیور استان دعوت می‌نماییم همچون سایر هم‌وطنان با حضور گسترده و خروشان در راهپیمایی دشمن‌شکن 22 بهمن که جشن بزرگ و ملی پیروزی انقلاب اسلامی است با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل(ره)، مقام معظّم رهبری و شهدای گران‌قدر تجدید بیعت و جلوه‌های عظمت وصف‌ناپذیر انقلاب و اراده آهنین خود را در مقابل انظار جهانیان به نمایش گذارند تا ان‌شاءا... بار دیگر موجبات شادی دوستان و یاس و ناامیدی دشمنان این مرز و بوم الهی خصوصا آمریکا و صهیونیسم غاصب  فراهم گردد.

اصفهان| آیت‌الله طباطبایی نژاد: زخم کهنه پوزه به خاک مالیده دشمنان انقلاب دوباره تازه می‌شود

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد با تبریک 22 بهمن و آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و با بیان اینکه مردم می‌دانند که امسال نسبت به سال‌های دیگر متفاوت است، اظهار داشت: ما باید نعمت خدا را متذکر باشیم و یادآوری کنیم، خداوند متعال در آیات متعدد قرآن کریم می‌فرماید نعمت‌های خدا را یادآوری کنید و هر سال یک مرتبه، باید نعمت انقلاب را گرامی بداریم.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای برگزار نشدن جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب افزود: دشمن امسال مانور آمده و گفته است ما نمی‌گذاریم مردم ایران چهلمین سال انقلاب اسلامی را جشن بگیرند، ولی امسال شاهد حضور گسترده‌تر و دشمن شکن مردم در راهپیمائی عظیم 22 بهمن خواهیم بود و زخم پوزه به خاک مالیده دشمنان انقلاب دوباره تازه می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان کرد: دشمنان ما فکر می‌کنند که با جنگ نرم و فرهنگی و تحریم‌ها می‌توانند ما را از انقلاب جدا کنند اما باید با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان بفهمانیم که نمی‌توانند ما را از انقلاب اسلامی جدا کنند تا مأیوس شوند.

وی با بیان اینکه حکومت ما اسلامی است و جشن‌های ما جشنی خارج از حدود الهی نباید باشد، عنوان کرد: انقلاب ما انقلابی درونی و الهی است و یکی از مبانی دین ما این است که زیر سلطه اجانب نباشیم و تا زمانی که زنده هستیم باید انقلابی بمانیم و انقلابی گری کنیم و فرزندانمان را بر ضد استکبار جهانی تربیت خواهیم کرد.

مسئولان استان خراسان جنوبی از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در پیامی از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در متن پیام آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی آمده است: فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن 57 را به رهبری حضرت امام خمینی (ره) را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، ملت شریف و ظلم ستیز و عدالت جوی ایران اسلامی و مردم با ایمان و انقلابی خراسان جنوبی تبریک و تهنیت می‌گویم.

حرکتی که از سال 42، امام راحل(ره) با پشتیبانی ملت ایران آغاز کرد و به رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه یافت، سبب شد تا گفتمان انقلاب اسلامی ایران نه تنها در بین مسلمانان بلکه در میان همه مردم آزادی خواه جهان رشد پیدا کند و امروز در یکایک نقاط بیدار جهان شعار "مرگ بر آمریکا، انگلیس و اسرائیل" سر داده می‌شود.

اینجانب با گرامیداشت چهل‌ سالگی انقلاب اسلامی که رنگ و بوی فاطمی دارد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا «سلام الله علیها» از یکایک مردم شریف، مؤمن و انقلابی استان خراسان جنوبی دعوت می‌‌کنم همه با هم، برای تجدید بیعت با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمة‌الله‌علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) همگام و همراه با ملت بزرگ ایران با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن که تجلی وحدت و همدلی ملت با آرمان‌های انقلاب است شرکت کنند.

"22 بهمن" فرصتی برای تربیت دانش‌آموزان انقلابیدعوت بسیج اساتید از نخبگان و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمنمحمدی: همه جریانات سیاسی 22 بهمن به صحنه می‌آیند

دعوت استاندار خراسان جنوبی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

استاندار خراسان جنوبی در پیامی از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در پیام محمدصادق معتمدیان آمده است: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای ارزیابی دستاوردهای این انقلاب بزرگ و تاثیرات شگرف آن در منطقه و سطح بین‌المللی است؛ انقلابی که بدون اغراق می‌توان از آن به عنوان بزرگ‌ترین پدیده قرن یاد کرد و اینک در چهلمین سال خود به بلوغ و کمال رسیده و مرزها را درنوردیده است.

بدون تردید آنچه تاکنون توانسته ماندگاری انقلاب اسلامی و توسعه کرانه‌های نفوذ گفتمان آن در پهنه گیتی پدید آورد، در حقیقت همان مولفه‌ها و ارکان سه گانه آن یعنی  "اسلام" ، "رهبری" و "مردم" بوده است.

مکتب، مدیریت و پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی، الگوی ارزشمند و سرنوشت‌سازی به آحاد ملل و جوامع دیگر ارائه کرده است که نگاهی به تحولات و پدیده‌های تاثیرگذار جهانی در دهه‌های گذشته، بیانگر نقش آفرینی ابعاد و پیامدهای انقلاب اسلامی ایران در روندها و فرایندهای آنها است.

اکنون در طلیعه چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت این ایام و تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت مظلومانه دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و ادای احترام به ارواح پاک شهیدان و روح پرفتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی و تجدید پیمان با آرمان‌های والای شهدا و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) از هم استانی‌های همدل، همراه و همیشه درصحنه خراسان جنوبی دعوت می‌کنم با عزمی پولادین، گام‌های استوار و نستوه و در صفوفی یکدل و یکصدا، در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با آرمان‌های متعالی انقلاب، شهدا و امام راحلو رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کرده و در کشاکش بحران‌ها و کینه‌ها و دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی، بار دیگر وحدت ملی را فریاد بزنیم.

بیانیه خانواده‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت 22 بهمن

اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت یوم‌ الله 22 بهمن و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ابراز امیدواری کرد که انقلاب اسلامی ایران، الهام بخش حرکت‌های انقلابی سایر مسلمانان در سراسر جهان و زمینه‌ساز اهتزاز پرچم اسلام در تمام جهان باشد.

متن این بیانیه بدین شرح است: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بزرگ اسلامی و دهه‌ی مبارک فجر را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم روحی‌فداه، حضرت امام خمینی رضوان‌‌الله تعالی علیه و خلف صالح ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله‌العالی و ملت رشید و سرافراز ایران اسلامی تبریک و تهنیت می‌گوییم.

خانواده‌های معزز شاهد وایثارگر و خدمتگزاران به ایشان در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی بدین موضوع باور دارند که ملت رشید ایران در حالی این پیروزی عظیم را که حاصل سال‌ها مجاهدت و فداکاری شهدا و ایثارگران و ایستادگی خانواده‌های معظم ایشان و با رهبری مرجعی عالیقدر و همراهی علما و روحانیت معظم و آحاد مردم انقلابی است، جشن می‌گیرد که در همه زمینه‌های فرهنگی ـ سیاسی ـ اجتماعی ـ اقتصادی و سایر زمینه‌ها بویژه دانش هسته‌ای به پیشرفت‌های شگرفی نائل گردیده و این، همه از برکات اسلام عزیز و انقلاب اسلامی است.

جمهوری اسلامی در پرتو آموزه‌های ارزشمند پیامبر مهربانی و رحمت، حضرت ختمی مرتبت صلی الله و علیه و آله و رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) هیمنه استکبار را در هم پیچید و پرچم حاکمیت مبتنی بر آموزه‌های علوی را به اهتراز در آورد و اینک پس از گذشت سی و شش سال از پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی، با وجود توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی، همچنان سربلند و سرافراز و مستحکم‌تر از گذشته مسیر تعالی خود را می‌پیماید.

بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، ضمن گرامیداشت این روز الهی، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می‌کند با حضور پر شور و شکوه خود در راهپیمایی یوم‌الله 22بهمن، ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی میثاقی دوباره ببندند.

دعوت نمایندگان استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و یوم الله 22 بهمن و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم ولایی استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی دعوت کردند.

در بخشی از پیام‌های نمایندگان استان آمده است: بی‌تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره‌ای مردم است که آرمان‌های بلند اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی همراه با ذلت ترجیح دادند.

انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی‌ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است.

در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم بصیر و ولایی استان دعوت می‌کنیم که با حضور پرشور و همیشگی خود وحدتشان را به رخ دشمنان بکشند.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی در گرامیداشت یوم الله 22 بهمن

در بیانیه حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی در گرامیداشت یوم الله 22 بهمن آمده است: در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت مسلمان ایران امسال یوم الله 22 بهمن را در حالی گرامی می‌دارد که انقلاب اسلامی به 40 سالگی رسیده است. بی‌شک بداندیشان و بدخواهان ملت گمان نمی‌کردند که روزی چله انقلاب را به نظاره بنشینند و این ثمره اتکال به وعده الهی و پیروی از ولایت فقی است.

40 سال حماسه، 40 سال حضور و 40 سال مجاهدت ملتی قهرمان که همواره در تبعیت از رهبری انقلاب در مقابل زورگویان ایستاده و خود حامی مستضعفین جهان بوده است.

انقلاب اسلامی امروز مرزهای جغرافیایی و سیاسی را در نوردیده و ملجأ همه آزادگان جهان در برابر نظام سلطه است.

آمریکای جنایتکار و سرسپردگان امپریالیسم جهانی بدانند که ملت آزاده ایران چهل سال است راه خود را انتخاب کرده و آن حرکت بر محور مقاومت با تبعیت از ولی فقیه زمان است.

نه تحریم و نه تهدید نتوانسته است این ملت را از آرمان خود بیگانه سازد و اینک در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی علی‌رغم تمام دشمنی‌های استکبار، مردم ایران اسلامی با اقتدار هرچه تمام‌تر از این پیچ تاریخی عبور خواهند کرد چون بر این باورند «یا ایها الذین آمنوا ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم».

اعضای حزب موتلفه اسلامی استان خراسان جنوبی ضمن دعوت از آحاد جامعه به شرکت در این حماسه ملی قطره‌ای از اقیانوس خروشان ملت در یوم‌الله 22 بهمن خواهند بود.

نماینده نهبندان: اصلی‌ترین پیام انقلاب حرکت بر مدار اخلاق الهی است

نظر افضلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره‌ای مردم رنج کشیده‌ای است که آرمان‌های بلند اندیشه اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دادند.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی‌ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است همانیکه پیامبر اعظم اسلام آن را بزرگ‌ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده‌اند.

وی گفت: 40 سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و پژواک صدای ملت ایران در اسلام خواهی و استقلال طلبی در ورای مرزها به نیکی شنیده می‌شود و برخی بی اخلاقی‌ها و حرمت شکنی‌ها در ساحت سیاسی کشور می‌تواند به حیثیت ملی لطمه وارد کند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر تدابیر ولایت فقیه و با محوریت قانون اساسی به عنوان میثاق ملی راه هرگونه بن بست، بحران و یا حتی اختلال و سستی را در مسیر آرمان‌های بلند خود بسته است و قوای سه گانه بر اساس تفکیک قوا و تقسیم وظایف برای تمشیت امور جامعه و اداره کشور باید بر اساس قانون حرکت کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم که متقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) است افزود: از همه مردم فهیم، شریف و رنج کشیده شهرستان‌های نهبندان و سربیشه و تمام مسئولین این دو شهرستان دعوت می‌کنمکه باحضور پرشور خود وحدت را به همگان نمایان کنند.

اصفهان| 22 بهمن روز نمایش وحدت ملی 80 میلیون ایرانی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در متن بیانیه نمایندگان استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری آمده است: انقلاب اسلامی چون سیلی عظیم و خروشان و پرشتاب در حرکت است و با اقتدار شگفت‌انگیز تمام سدهایی را که استکبار جهانی در مقابل آن قرار داده و می‌دهد، درهم می‌شکند.

 مردم بصیر و هوشیار ما که با پرچم‌داری پیشوای بزرگ خود، امام خمینی (ره) و با تکیه بر مکتب اهل بیت علیهم‌السلام این نظام الهی را تأسیس کردند، هر ساله خود و فرزندانشان با حضور در مراسم بزرگداشت آن با نشاط و قاطعیت به جهان اعلام می‌دارند ما به انقلابمان ایمان داریم و به آن وفاداریم و به پای آن ایستاده‌ایم.

در ادامه آمده است: 22 بهمن (که امسال با ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) تقارن دارد) روز نمایش وحدت ملی و همدلی بیش از 80 میلیون مردم ایران است. روز ایستادگی و دفاع از آرمان‌های امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری است. حضرت امام (ره) در مورد 22 بهمن فرموده‌اند: «در چنین روز فرخنده‌ای، حق بر باطل و جنود رحمانی بر اولیاء شیطان و حزب‌الله بر طاغوت و طاغوتیان غلبه نمودند و حکومت عدل الهی مستقر گردید.»

در پایان آمده است: از مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اصفهان غیر این انتظار نیست که همراه با سیل خروشان ملت، در مراسم عبادی سیاسی راهپیمایی پرشکوه 40 سالگی انقلاب اسلامی شرکت کرده و شاهد سرافکندگی و عصبانیت بیشتر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب باشند.

مجمع نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری

حضرات آیات طباطبائی نژاد، مهدوی، مقتدائی، نمازی، عبداللهی


آیت الله عبادی: حضور ارزشمند مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت و همدلی با آرمان های انقلاب

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی وامام جمعه بیرجند گفت: حضور ارزشمند مردم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن تجلی وحدت و همدلی ملت با آرمان های انقلاب اسلامی است.

 آیت الله سیدعلیرضا عبادی در آستانه 22بهمن وگرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم شریف، مومن و انقلابی استان  خراسان جنوبی  را برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

وی گفت: فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در  22 بهمن 57 به رهبری حضرت امام خمینی (ره) را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شریف و ظلم ستیز و عدالت جوی ایران اسلامی و مردم با ایمان و انقلابی خراسان جنوبی تبریک و تهنیت می گویم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند  بیان کرد: حرکتی که از سال 42 ، امام راحل(ره) با پشتیبانی ملت ایران آغاز کرد و به رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه یافت.

وی افزود: این حرکت سبب شد تا گفتمان انقلاب اسلامی ایران را نه تنها در بین مسلمانان بلکه در میان همه مردم آزادی خواه جهان رشد پیدا کند و امروز در یکایک نقاط بیدار جهان شعار "مرگ بر آمریکا، انگلیس و اسرائیل" سر داده می شود.

آیت الله عبادی با گرامیداشت چهل‌ سالگی انقلاب اسلامی که رنگ و بوی فاطمی دارد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا «سلام الله علیها» از یکایک مردم شریف، مؤمن و انقلابی استان خراسان جنوبی دعوت می‌شود، همه با هم، برای تجدید بیعت با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمة‌الله‌علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) همگام و همراه با ملت بزرگ ایران با حضور ارزشمند خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن که تجلی وحدت و همدلی ملت با آرمان های انقلاب است، شرکت کنند.

بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

همزمان با ایام الله دهه فجر و قرار گرفتن در آستانه 22 بهمن، آیت الله طبرسی و احمد حسین زادگان، با صدور پیام مشترکی از مردم انقلابی و بصیر مازندران برای شرکت یکپارچه، پرشور و خلق حماسه تاریخی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کردند. ‎

متن کامل پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران به شرح زیر است:

جمهوری اسلامی 40 سال از عمر پربرکت خود را با عزت سپری کرده است و اکنون به رغم بدخواهی‌ها، توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های سنگین، در آستانه چهل سالگی حیات خود در اوج استواری و اقتدار قرار دارد.

انقلاب اسلامی ایران که با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، مجاهدت ملت مؤمن و انقلابی ایران، وحدت کلمه و جان فشانی شهدای والامقام به ثمر نشست و اکنون پس از 4 دهه به پیشرفت و بالندگی لازم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و علمی رسیده است، از آغازین روزهای حیات خود همواره با توطئه‌ها و هجمه‌های استکبار جهانی با همکاری و نقش آفرینی اذناب منطقه‌ای خود روبرو بوده است؛ چرا که با تکیه بر استقلال خود به الگویی برای آزدیخواهان برای در افتادن با حکومت‌ها و حاکمیت‌های جائر بدل شد و ندای حق طلبی آن در سرسرای جهان معاصر طنین انداز گشت.

امروز ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرد که دشمنان قسم خورده نظام با بهره گیری از انبوه شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌ای سعی دارند با القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در مردم نسبت به خدمتگزاران خود و نظام جمهوری اسلامی، مردم ما که دلداده انقلاب هستند را در برابر حاکمیت قرار دهند و به خیال خام خود، نگذارند انقلاب اسلامی، به چهل سالگی برسد.

اینک در طلیعه خورشید چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب برای ادامه راه و تداوم آرمان‌های خود بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد، تا با صفوف و بنیانی مرصوص چنان همایش شکوهمند و باعظمتی خلق شود که دشمنان در برابر بزرگی و اقتدار ایران اسلامی سر شکست فرو بیاورند.

مردم انقلابی ایران که همواره با حضور در صحنه‌های بزرگ و تاریخی با پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ایثارگری و جانفشانی از حریم استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت کردند و کام دشمنان و بدخواهان انقلاب را تلخ نمودند، امسال نیز در یوم الله 22 بهمن ضمن اعلام انزجار خود از استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و خائنین مزدور آنان در منطقه و برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، به تعبیر رهبر معظم انقلاب با تاسی از مکتب فاطمی (س) حماسه‌ای تاریخی خلق می‌کنند.

این‌جانبان از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار مازندران دعوت می‌نمائیم تا در پیروی از راه و آموزه‌های شهدای والامقام با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهل سالگی انقلاب اسلامی، بار دیگر با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، اتحاد و وحدت کلمه را به نمایش بگذارند و با حضور تاریخی خود در راهپیمایی این روز پر عظمت، مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و بدخواهان بکوبند.

آیت‌الله طبرسی: صفوف فشرده مازنی‌ها در 22 بهمن ستودنی خواهد بود

آیت الله نورالله طبرسی  با دعوت از مردم انقلابی و بصیر مازندران برای شرکت یکپارچه، پرشور و خلق حماسه تاریخی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: مردم انقلابی مازندران همواره با حضور در صحنه‌های بزرگ و تاریخی با پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری و ایثارگری و جانفشانی از حریم استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت کردند و کام دشمنان و بدخواهان انقلاب را تلخ کردند.

وی افزود: مردم علوی تبار مازندران در 22 بهمن با اعلام انزجار خود از استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و خائنان مزدور آنان در منطقه و برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، به تعبیر رهبر معظم انقلاب با تاسی از مکتب فاطمی (س) حماسه ای تاریخی خلق می‌کنند.

طبرسی با اشاره به اینکه از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار مازندران دعوت تا در پیروی از راه و آموزه‌های شهدای والامقام با حضور عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهل سالگی انقلاب اسلامی، بار دیگر با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت کنند.

وی بیان کرد: در 22 بهمن امسال مردم مازندران همگام با سراسر کشور، اتحاد و وحدت کلمه را به نمایش می‌گذارند و با حضور تاریخی خود در راهپیمایی این روز پر عظمت، مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و بدخواهان می‌کوبند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران 40 سال از عمر پربرکت خود را با عزت سپری کرده و اکنون به‌رغم بدخواهی‌ها، توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های سنگین، در آستانه چهل سالگی حیات خود در ‌اوج استواری و اقتدار قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران که با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره)، مجاهدت ملت مومن و انقلابی ایران، وحدت کلمه و جانفشانی شهدای والامقام به ثمر نشست و اکنون پس از چهار دهه به پیشرفت و بالندگی لازم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و علمی رسیده است.

وی بیان کرد: این انقلاب از آغازین روزهای حیات خود همواره با توطئه‌ها و هجمه‌های استکبار جهانی با همکاری و نقش آفرینی اذناب منطقه ای خود روبرو بوده و با تکیه بر استقلال خود به الگویی برای آزدی‌خواهان برای در افتادن با حکومت‌ها و حاکمیت‌های جائر بدل شد و ندای حق طلبی آن در سرسرای جهان معاصر طنین انداز شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرد که دشمنان قسم خورده نظام با بهره‌گیری از انبوه شبکه‌های تلویزیونی و رسانه ای سعی دارند با القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و ایجاد یاس و ناامیدی در مردم نسبت به خدمتگزاران خود و نظام جمهوری اسلامی، مردم ما که دلداده انقلاب هستند را در برابر حاکمیت قرار دهند و به خیال خام خود، نگذارند انقلاب اسلامی، به چهل سالگی برسد.

طبرسی یادآور شد: در طلیعه خورشید چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب برای ادامه راه و تداوم آرمان‌های خود بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد، تا با صفوف و بنیانی مرصوص چنان همایش شکوهمند و باعظمتی خلق شود که دشمنان در برابر بزرگی و اقتدار ایران اسلامی سر شکست فرو بیاورند.

دعوت نماینده ولی فقیه در ورامین از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

آیت‌الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی با صدور پیامی از مردم انقلابی و بصیر دیار 15خرداد و ملت شریف ایران اسلامی برای شرکت یکپارچه، پرشور و خلق حماسه تاریخی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کردند. ‎

آیت‌الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در این پیام اظهار داشت: جمهوری اسلامی 40 سال از عمر پربرکت خود را با عزّت سپری کرده است و اکنون به رغم بدخواهی‌ها، توطئه‌ها، تهدیدها و تحریم‌های سنگین در آستانه 40 سالگی حیات خود در اوج استواری و اقتدار قرار دارد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران که با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره)، مجاهدت ملت مؤمن و انقلابی ایران، وحدت کلمه و جان‌فشانی شهدای والامقام به ثمر نشست و اکنون پس از 4 دهه به پیشرفت و بالندگی لازم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی و علمی رسیده است از آغازین روزهای حیات خود همواره با توطئه‌ها و هجمه‌های استکبار جهانی با همکاری و نقش‌آفرینی اذناب منطقه‌ای خود روبه‌رو بوده است؛ چرا که با تکیه بر استقلال خود به الگویی برای آزدیخواهان برای در افتادن با حکومت‌ها و حاکمیت‌های جائر بدل شده و ندای حق‌طلبی آن در سراسر جهان معاصر طنین‌انداز گشته است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: امروز ملت بزرگ و مقاوم ایران اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیرد که دشمنان قسم خورده نظام با بهره‌گیری از انبوه شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌ای سعی دارند با القای ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی و ایجاد یأس و ناامیدی در مردم نسبت به خدمتگزاران خود و نظام جمهوری اسلامی، مردم ما که دلداده انقلاب هستند را در برابر حاکمیت قرار داده و به خیال خام خود نگذارند انقلاب اسلامی به 40 سالگی برسد.

آیت‌الله محمودی گلپایگانی همچنین تصریح کرد: امروزه جمهوری اسلامی ایران همانند خورشیدی در جهان می‌درخشد و باید قدر این کشور را بدانیم.

وی ادامه داد: امروزه ما در بهشت هستیم و با وجود تمام سختی‌ها، گرانی‌ها، فشار اقتصادی اما بنده زمان شاه و حتی قبل آن را درک کرده‌ام و مشاهد کرده‌ام که شاه این مملکت به یک سرباز آمریکایی نمی‌توانست دستور بدهد اما خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی امروز در جهان حرف برای گفتن داریم و در کلیه عرصه‌ها حرف اول را می‌زنیم.

نماینده مقام معظم رهبری در دیار 15 خرداد سپس خاطرنشان کرد: از مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار دیار 15 خرداد دعوت می‌کنیم تا در پیروی از راه و آموزه‌های شهدای والامقام با شرکت عزّت‌آفرین خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در 40 سالگی انقلاب اسلامی بار دیگر همچون 15 خرداد 42 و فتنه سال 88 با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدیدمیثاق و بیعت کرده و همگام و هم‌صدا با سراسر کشور، اتحاد و وحدت کلمه را به نمایش بگذارند و با حضور تاریخی خود در راهپیمایی این روز پر عظمت، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و بدخواهان بکوبند.

بجنورد| مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش کنند؛ فردا روز بزرگ «حماسه حضور» است

دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت مردم همیشه در صحنه استان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن٬ نقشه شوم دشمنان برای بر هم زدن اتحاد ملی و ایجاد وضعیت بد معیشتی را نقشه‌ای خنثی و بی‌اثر دانسته است.

متن این بیانیه به این شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَالْفَجْرِ ﴿1﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿2﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿3﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿4﴾

مردم مسلمان ایران علی‌رغم همه سم‌پاشی‌های رسانه‌ای دشمنان نظام، تهدیدها و تحریم‌ها، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شور و نشاطی مثال‌زدنی جشن میگیرند و با حضور حماسی خود ئر راهپیمایی 22 بهمن، نقشه‌های شوم دشمنان نظام را که می‌کوشند انقلاب اسلامی را ناکارآمد و ملت ایران را خسته و ناامید جلوه دهند، نقش برآب کرده و از یوم‌الله 22 بهمن حماسه جاودان دیگری می سازند و با پاسداشت این ایام وفاداری خود نسبت به آرمان والای امام خمینی(ره)؛ مقام معظم رهبری و پایندی خویش به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور جهانیان می‌رسانند.

خداوند متعال را شاکریم که جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت چهل سال از عمر پربرکت خود، در فراز قله‌های پیشرفت و بالندگی قرار گرفته است و انقلاب اسلامی ایران علی‌رغم همه خصومت ها و کینه ورزی های دشمنان اسلام و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار، با اقتدار در مسیر تعالی پیش می‌رود و عزت و سرافرازی را برای مردم بزرگ ایران به ارمغان آورده است.

اکنون که دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم خنثی شده و علی‌رغم چالش‌هایی همچون جنگ تحمیلی، جنگ نرم، فتنه 88 و دشمنی‌های آشکار و پنهان استکبار جهانی همچنان شاهد پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های علمی، سیاسی، نظامی و اقتصادی بوده و افتخار آفرینی‌های فرزندان میهن اسلامی خار چشم دشمنان نظام شده است؛ یکبار دیگر عظمت و استواری؛غیرت دینی و شعور انقلابی این ملت دلیر موجب حیرت جهانیان خواهد شد.

بی تردید مردم انقلابی و همیشه در صحنه خراسان شمالی نیز همچون ملت سرافراز ایران اسلامی اهمیت راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را درک کرده و با حضور پرشور و آگاهانه خود با خلق حماسه ای دیگر وظیفه شرعی و تعهد دینی خویش را به خون‌های  پاک و مقدس شهدا ادا خواهند نمود.

دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و مجمع علمای استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان خراسان شمالی دعوت می نماید تا یک بار دیگر با حضور گسترده و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی وحدت‌آفرین یوم‌الله 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، وحدت و انسجام خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنادار به شرارت‌های سران استکباری و دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی دهند و یکبار دیگر حماسه ای بزرگ از جنس «حماسه حضور» را ثبت کنند.

در پایان از مسئولان و دولتمردان انتظار می رود در خدمت به مردمی که شایسته بهترین خدمات هستند؛ بکوشند و نسبت به رسیدگی به مشکلات و معضلات اقتصادی موجود کشور برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی
و دبیرخانه مجمع علمای استان خراسان شمالی

همدان| استکبار جهانی برای ضربه زدن به انقلاب پروژه بی‌اعتماد سازی مردم به حکومت را دنبال می‌کند

 حمیدرضا حاجی بابایی و امیر خجسته نمایندگان مردم همدان و فامنین  در مجلس شورای اسلامی در اقدامی وحدت آفرین با صدور بیانیه ای با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران  مردم غیور استان را به حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

در این پیام با تاکید بر حضور پر شکوه ملت در تمامی عرصه‌ها به عنوان یکی از مهمترین  دستاوردهای انقلاب اسلامی آمده است:22 فرصتی حیات بخش برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب،شهدا و بیعت دوباره با رهبر انقلاب ونمایش اقتدار ملت بزرگ ایران در عرصه های جهانی است.

نمایندگان مردم همدان و فامنین در این پیام با بیان اینکه حضور آگاهانه ملت بزرگ ایران یکی از زیباترین جلوه های قدرت لایزال الهی است ،که ثمره آن چهل سال عزت واقتدار جمهوری اسلامی ایران بوده است افزودند: مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی جشن می‌گیرند، که استکبار جهانی  برای تحت الشعاع قرار دادن دستاوردهای  انقلاب، پروژه‌های جنگ اقتصادی و بی اعتماد سازی  را به راه انداختند و امیدوار بودند که نظام جمهوری اسلامی ایران چهل سالگی خود را نبیند اما حضور مردمی و رهبری خردمندانه رهبرفرزانه انقلاب این نقشه آنها نیز نقش را برآب کرد.

 در این پیام ضمن قدردانی از مردم نجیب و شریف ایران اسلامی آمده است: بار دیگر همراه وهمدل با شرکت در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن،بانمایش توانمندی واقتدار جمهوری اسلامی ایران به آمریکا واستکبار پیام لبیک به رهبری و تکیه بر توان داخلی را برای اعتلای میهن را به جهان مخابره خواهیم کرد.

در این پیام نمایندگان مردم همدان و فامنین تصریح کرد: بی‌شک پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب و حفظ وحدت وانسجام وپرهیز از اعمال سلایق شخصی وسیاسی در شعارهای 22 بهمن،تحقق اهداف عالیه نظام را میسر نموده و برعظمت و صلابت این حضور آگاهانه می‌افزاید.

دعوت نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری جهت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در پیامی مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار استان چهارمحال و بختیاری را برای حضور گسترده‌تر در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد‌.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

تبریک عرض می‌کنم ایام الله دهه فجر را و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357، ایام فاطمیه را پشت‌ سَر گذاشتیم، شهادت آن بانوی مکرّمی که انقلاب اسلامی ما از آن بانوی مکرّم و آن صدیقه‌ طاهره‌ شهیده و راه او و مرام و مسلک او نشأت گرفته است؛ انقلاب ما انقلاب فاطمی است، همان گونه که انقلاب نبوی است، همان گونه که انقلاب علوی است و همان گونه که انقلاب مهدوی است، در یک کلام انقلاب اسلامی نشأت گرفته از وحی الهی و ادامه راه انبیاء است؛ همان گونه که انبیاء الهی و پیروانشان در مکتب دین و وحی استقامت کردند و صبر کردند و خدای تبارک و تعالی هم نام آن‌ها را جاوید کرد و در دنیا به عنوان راه نورانی مطرح کرد و در قیامت هم در اوج هستند در اوج کمال و رستگاری قرار دارند، انقلاب اسلامی هم همین است. 
انقلاب ما به حول و قوه الهی انقلابی است که ایستادگی پای آن رستگاری دنیا و آخرت را در پی دارد، در دنیا انسان جاودانه می‌شود و ماندگار، ماندگار نَه به عنوان این که برای همیشه زنده بماند نَه، مقدّرات الهی و تقدیر پروردگار این است که همه چیز بمیرد و همه عالم به فنا تبدیل شود، بقاء فقط مختص ذات حضرت باری تعالی است و انسان هم روزی می‌میرد اما فرق است در این که با رستگاری و فلاح بمیرد یا با خسارت بمیرد.
ایستادن در مکتب انبیاء انسان را به سعادت می‌رساند و با سعادت می‌میرد، انقلاب اسلامی ما همین است، شهدای ما در اوج رستگاری به شهادت رسیدند، امام راحل ما در اوج رستگاری به لقاء‌الله پیوست، مردانی که پای انقلاب ایستادند با  عزت مُردند،آن‌هایی هم که دست در دست شیاطین گذاشتند و دست در طاغوت و سلطنت‌طلب‌ها و بیگانگان گذاشتند طبیعی است که چوبش را خواهند خورد.
ما چهل سال است به فضل پروردگار مردمان در این راه ایستاده‌اند؛ مسئولین، دستگاه و رسانه‌ها مخصوصا رسانه‌ها که در این ایام خودشان را متعهد می‌دانند که مردم را به راهپیمایی دعوت کنند به ما می‌گویند و از امثال ما می‌خواهند که ما مردم را دعوت کنیم به راهپیمایی اما همان گونه که من در خطبه‌های نماز جمعه هم گفتم ما کسی نیستیم که مردم را بخواهیم دعوت کنیم این مردم هستند که ما را دارند دعوت می‌کنند به ماندگاری، این مردم هستند که مسئولین را دعوت می‌کنند به این که ریزش نکنند و سست نشوند و پای این انقلاب بماند و در برابر مستکبران و طواغیت و نفاق و مشکلات تحمل کنند، مردم این هستند و چهل سال هم این را نشان دادند و در تمام این چهل سال این را عملا ثابت کردند.
امسال هم که با شرایط ویژه مواجه هستند، امسال هم باید اوج نشاط‌شان  و شادمانی‌شان و شکرگزاری‌شان را به درگاه پروردگار را نشان بدهند که انقلاب به چهلمین سال رسیده و به بلوغ رسیده است و هم به دشمنان نشان بدهد، به دشمنانی که آرزویشان و خواب‌های  همیشگی و پریشانشان آن بود که انقلاب به این مرحله نرسد و انقلاب چهلمین سال آن دیده نشود و قبلا هم می‌گفتند که تابستان دیگه از انقلاب خبری نخواهد بود، زمستان دیگه از انقلاب خبری نخواهد بود، سال‌های قبل می‌گفتند دهه فجر وجود نخواهد داشت، همیشه می‌گفتند و به فضل الهی به جایی نرسید، امسال هم از این اراجیف رسانه‌هایشان و دستگاه‌های تبلیغاتیشان فراوان گفتند و مردم اجازه ندادند این خواب‌ها تعبیر شود و امسال هم می‌آیند می‌گویند ما هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد [این خواب ها تعبیر شود]، یعنی امسال با دو هدف روشن مردم ما پای صحنه خواهند آمد و در راهپیمایی شرکت خواهند کرد هم شکرگزاری به درگاه پروردگار که انقلاب چهل ساله شده است، هم نَه مجدد و نَه برای همیشه به دشمن گفتن که دشمن هیچ‌گاه امیدوار نشود. 
گاهی بعضی از مسئولینی که خواستند امیدی در دشمن ایجاد کنند مردم می‌گویند این‌ها از ما نیستند ما پای انقلاب‌مان ایستاده‌ایم و این را روز 22 بهمن نشان خواهند داد.
روز 22 بهمن جشن است، شکوه است، پاسداشت ارزش‌ها است و پاسخ گفتن به ندای پروردگار متعال، امام راحل و شهدا است ، ان‌شاءالله این عبادت بزرگ را به زیبایی انجام بدهیم و پاک و طیب و طاهر و با وضو در این عرصه بیایم و از خداوند متعال هم استمداد بجوییم.

والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی: بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب و نظام اسلامی به جهانیان اعلام می‌کنیم

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیام مشترکی صادر کردند.

در این پیام آمده است: طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نویدبخش استمرار مقتدرانه و باثبات نظام جمهوری اسلامی و بیانگر عزم و اراده آهنین ملت بزرگ ایران در مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار است. ملتی که با رهبری‌های داهیانه پیر و امام خویش، بساط ظلم و ستم شاهنشاهی را درهم کوبیدند و پیروزی حق بر باطل را فریاد زدند.

دهه فجر و یوم‌الله 22 بهمن، تجلی شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزاده کشورمان در گسستن زنجیرهای وابستگی به قدرت‌های استعمارگر و پیمودن گام‌های خود کفایی برای توسعه ایران عزیز است.

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمام عرصه‌ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه‌های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نانو، هوافضا، انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، تکنولوژی‌های نظامی فوق پیشرفته و ... مرزهای دانش را درنوردیدند و استقلال و خود کفایی را برای این مرزو بوم به ارمغان آوردند.

در سالی که به نام تولید و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی مزین شده و در شرایطی که دشمن با حربه اقتصادی و هدف قرار دادن تولید و معیشت مردم و تضعیف روحیه امید، در صدد ضربه زدن به نظام برآمده، ملت همیشه در صحنه باآگاهی و بصیرت و با پیروی از فرامین و رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری نقشه‌های دشمنان را نقش برآب و مسیر سربلندی، توسعه و خوداتکایی را با عزت و اقتدار و توجه ویژه به دستاوردهای اقتصاد مقاومتی طی خواهند کرد.

اینجانبان با ادای احترام به ارواح پرفتوح شهدای انقلاب و روح بلند و ملکوتی بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران، از عموم مردم متدین، انقلابی و همیشه در صحنه استان آذربایجان شرقی دعوت می‌کنیم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب و نظام اسلامی به جهانیان اعلام کنند.

سیدمحمدعلی آل‌هاشم؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز/ محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی

منبع : تسنیم
website tracking