۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵

زیرساخت‌های مهاجرت معکوس به روستاهای خراسان رضوی فراهم می‌شود

زیرساخت‌های مهاجرت معکوس به روستاهای خراسان رضوی فراهم می‌شود
استاندار خراسان رضوی گفت: باید تمهیداتی اندیشید تا زمینه مهاجرت معکوس به روستاهای خراسان رضوی فراهم شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نیشابور، علیرضا رزم حسینی عصر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی نیشابور اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب و استقرار جمهوری اسلامی، انواع و اقسام مشکلات و فشارها را روی ما پیاده کردند اما به نتیجه نرسیدند.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در این دوران 40ساله جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه‌ها پابرجا مانده است گفت: علاوه بر این در طی این مدت، 12 سال تحریم ظالمانه را نیز پشت سر گذاشته‌ایم و در برهه‌ای 8 ساله نیز درگیر جنگ تحمیلی بوده‌ایم.

رزم حسینی ادامه داد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمام این مدت چشمگیر بوده و تنها علت دشمنی دشمنان ما این است که کشورمان روی استقلال خود تاکید داشته است.

وی افزود: زیرساخت‌های ایجاد شده توسط نظام اسلامی در این مدت نیز چشمگیر بوده و امروز کمتر روستایی را شاهد هستیم که فاقد امکانات و زیرساخت‌های اولیه مانند آب و برق و گاز باشد.

خطر مهاجرت شرکت‌های نخبه تهدیدی برای استان یزد استدوری از تفکر انقلابی عامل بروز مشکلات اقتصادی استفرمانده سپاه کرمان: عدم توجه به تذکرات رهبری کشور را با مشکلات اقتصادی روبه‌رو کرده است

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: در حوزه خدمت‌رسانی به روستاها اما دارای کاستی‌هایی بوده‌ایم و امروز شاهد هستیم که برخی از روستاهای ما از جمعیت و سکنه خالی شده‌اند و باید زمینه را برای آنها فراهم می‌کردیم تا از روستا مهاجرت نکنند.

رزم حسینی ادامه داد: امروز سیاسی‌ترین کارهای ممکن این است که باید برای اقتصاد و معیشت مردم برنامه ریزی کنیم؛ در واقع سیاسی‌ترین کار، فعالیت اقتصادی است و جناح‌های سیاسی نیز باید با کنار گذاشتن اختلافات در راستای توسعه اقتصاد و معیشت گام بردارند.

وی گفت: باید از ظرفیت‌های مردمی بهره گرفت و شرکت‌های توانمند استان خراسان رضوی نیز باید در قالب الگوی اقتصاد مقاومتی تقویت شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking