۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸

خوزستان|مراسم رونمایی از کتاب‌های سرافرازان ابدی و نخل‌های سرافراز برگزار شد+تصاویر

خوزستان|مراسم رونمایی از کتاب‌های سرافرازان ابدی و نخل‌های سرافراز برگزار شد+تصاویر
مراسم رونمایی از کتاب‌های سرافرازان ابدی بندرماهشهر و نخل‌های سرافراز با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه و فرمانده منطقه‌سوم نیرویی دریایی سپاه و خانواده‌های شهدا در بندرماهشهر برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرماهشهر، مراسم رونمایی از کتاب‌های سرافرازان ابدی بندرماهشهر و نخل‌های سرافراز با موضوع شهدای بندرماهشهر در جنگ تحمیلی با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، فرمانده منطقه‌سوم نیرویی دریایی سپاه و خانواده‌ه‌های شهدا در حسینیه ثارالله بندرماهشهر برگزار شد.

نرگس شاه محمدی در گفت‌وگو باخبرنگار تسنیم در بندرماهشهر اظهار داشت: روند کتاب‌های سرافرازان ابدی بندرماهشهر و نخل‌های سرافراز این بوده که در ابتدای آن سبک و سیره زندگی شهید، محل تولد و داستان‌های آن، نحوه شهادت و در پایان کتاب‌ها وصیت نامه، تصویر شهید همچنین مناطق عملیاتی که در آن شهید شد، در ج شده است.

وی با بیان اینکه گردآورنده کتاب‌های  سرافرازان ابدی بندرماهشهر و نخل‌های سرافراز با اشاره به اینکه کتاب سرافرازان ابدی از اسفند96 تادی 97 و کتاب نخل سرافراز از اردیبهشت 96 تاخرداد97 به تحریر در آمده‌اند، گفت: هدف ما در ابتدا تنها بیان زندگینامه شهدا و جمع‌آوری آنها بوده و برنامه‌ای برای برگزار چنین مراسمات و رونمایی‌هایی نداشتم چرا که شهدای مناطق جنوب واقعا مظلوم واقع شده‌اند.

رونمایی از کتاب خاطرات رهبر انقلاب به‌زبان عربی در بیروت +فیلمنسخه بریل کتاب "ملاقات با آفتاب" در قم رونمایی شدتقریض امام‌خامنه‌ای بر کتاب خاطرات عربی خود +عکس

وی در پایان گفت:  در چاپ‌های بعدی کتاب  از شهدایی که نتواستیم اطلاعتشان را جمع‌آوری کنیم اطلاعاتی جمع‌آوری کرده و کتاب‌هایمان را تکمیل می‌کنیم.

کلیدواژه ها :نیروی دریایی سپاه
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking