۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰

فرماندار شهرستان جاجرم خبرداد؛

اتمام گازرسانی به تمام نقاط شهری و روستایی جاجرم/ بهره برداری از دفتر گمرک ریلی در جاجرم

اتمام گازرسانی به تمام نقاط شهری و روستایی جاجرم/ بهره برداری از دفتر گمرک ریلی در جاجرم
فرماندار جاجرم با اشاره به اتمام گازرسانی به 5 روستای باقیمانده شهرستان جاجرم گفت: هم اکنون تمام نقاط شهری و روستایی این شهر از نعمت گاز برخوردار هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک،  رضا آذری، فرماندار جاجرم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: رویکرد توسعه همه‌جانبه مبتنی بر ظرفیت شهرستان و کار کارشناسی و اولویت بندی پروژه ها در حوزه های مختلف صنعتی، عمرانی  و توسعه سیاسی واحزاب در راستای نشاط سیاسی در شهرستان  در دستور کار است.

آذری با اشاره به گاز رسانی به ۵ روستای بخش مرکزی جاجرم افزود: در اولین ماه از فصل پاییز گازرسانی به 5 روستای مرکزی جاجرم شامل امیرآباد، صادق آباد، رحمت آباد، ایستگاه و دلقند انجام شد تا اهالی 363 خانواری این روستاها از نعمت گاز برخوردار شوند .

وی تصریح کرد:  با گاز دار شدن روستاهای بخش مرکزی این شهرستان به شهرستان سبز تبدیل شد.

وی ادامه داد: جاجرم ظرفیت های بالقوه ای در حوزه های مختلف صنعتی، کشاورزی، فرهنگی و اجتماعی دارد و با رویکرد جهادی می توانیم خدمات بهتری را ارائه کنیم.

فرماندار جاجرم با اشاره به اقدامات خوب در حوزه ورزش شهرستان گفت: برای ساخت خانه جوان جاجرم۴۴۳ میلیون تومان اعتبار جذب شده است ومدیریت خانه جوان با جوانان فعال و فرهنگی شهرستان است.

 آذری افزود: احداث خانه جوان گام مثبتی در حوزه جوانان محسوب می شود که باید حمایت های لازم به صورت عملی انجام شود.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه جوانان در شهرستان جاجرم اقدامات بسیار خوبی انجام شده و در بین شهرستانهای استان در جایگاه خوبی قرار داریم ،اما باید در این حوزه تلاشهای بیشتری صورت پذیرد.

وی در ادامه گفت: یکی از اهداف ما در حوزه جوانان  با توجه به دستورالعمل استاندار تشکیل شورای مشورتی است که بزودی این شورا تشکیل خواهد شد تا تصمیمات مناسب برای حوزه جوانان اتخاذ گردد.

 

بهره برداری از دفتر گمرک ریلی استان خراسان شمالی در جاجرم

فرماندار جاجرم گفت: دفتر گمرک ریلی استان با توجه به ظرفیت شبکه ریلی جاجرم در این شهرستان به بهره برداری رسید .

رضا آذری افزود: با بهره برداری از این گمرک، کالاها از کشورهای دیگر به صورت مستقیم وارد جاجرم شده و سپس در بین سایر شهرستان های استان توزیع می شود .

وی با اسشاره به اینکه تاکنون کالاهای وارداتی از ایستگاه سرخس وارد استان می شد، گفت:  با تاسیس این دفتر سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی می توانند کالاهای خود را وارد جاجرم و از این مرکز توزیع کنند.

وی تصریح کرد: تاسیس این دفتر به تسریع واردات و صادرات کالا و رونق اقتصادی استان کمک شایانی می کند.

فرماندار جاجرم در پایان به پروژه های افتتاح شده طی دهه فجر در جاجرم اشاره و خاطر نشان کرد: نصب دومین ایستگاه سنجش آلودگی در دهه فجر ، پیشرفت ٩٨ درصدی فاز ۲ بیمارستان جواد الائمه(ع) جاجرم ، پرداخت بیش از ٦ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ، بهره برداری از دو طرح بومگردی در شهرستان درآستانه نوروز ، افتتاح چمن مصنوعی استادیم ورزشی، اجرای طرح آبیاری نوین در جاجرم، آغاز پروژه ساخت هتل در شهرستان و جذب توریسم، افتتاح پروژه شمش آلومینا ، افتتاح سالن چند منظوره امید وابسته به آموزش و پرورش ، پیگیری و اختصاص بودجه احداث ساختمان حسینیه بزرگ جاجرم، بهره برداری گلزار شهدای روستای خراشا را از جمله اقدامات مهم انجام شده در این شهرستان است.
 

کلیدواژه ها :جاجرم
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking