۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷

مصدوم شدن ۲ نفر بر اثر برخورد پراید و کامیون باری

مصدوم شدن ۲ نفر بر اثر برخورد پراید و کامیون باری
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدوم شدن ۲ نفر بر اثر برخورد سواری پراید و کامیون باری در جاده شمس آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالحسین معظم فر، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: در ساعت ۱۵ و ۷ دقیقه امروز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش برخورد یکدستگاه سواری پراید با کامیون باری اطلاع رسانی شد.

وی بیان داشت: ستاد فرماندهی عملیات سریعا اکیپ امداد و نجات سازمان را از ایستگاه مرکزی به محل حادثه واقع در ابتدای جاده شمس آباد اعزام کرد.

معظم فر تصریح کرد: در این حادثه که علت آن توسط پلیس راهور در دست بررسی است، یکدستگاه سواری پراید به شدت با یکدستگاه کامیون باری برخورد کرد و منجر به مصدوم شدن راننده و سرنشین خودرو پراید شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول اذعان داشت: آتش نشانان بدون درنگ ضمن ایمن سازی وسیله نقلیه و محدوده حادثه، نسبت به خارج کردن مصدومان از درون خودرو اقدام کردند.

عبدالحسین معظم فر اظهار کرد: هر ۲ سرنشین خودرو که زن و مرد میانسال بودند در این حادثه بشدت مصدوم شدند و توسط اکیپ اعزامی آتش نشانان با استفاده از جرثقیل خودرو امداد از خودرو خارج و پس از اقدامات بالینی توسط نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking