۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶

انقلاب اسلامی در ‌علم و فناوری‌ تحول شگرفی ایجاد کرد

انقلاب اسلامی در ‌علم و فناوری‌ تحول شگرفی ایجاد کرد
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نگاه انقلاب اسلامی حاکمیت ایمان، تقوا، معنویت، صلح و آرامش در جامعه است گفت: انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌‌ها به ویژه دانشگاه‌ها، علم و فناوری، آموزشی و دیگر بخش‌ها تحول شگرفی ایجاد کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی ظهرامروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک تحول عظیمی در جامعه ایجاد کرد اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر مبنای اسلام تحول عظیمی در تاریخ ایران، اسلام، منطقه و جهان ایجاد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نگاه انقلاب اسلامی را حاکمیت روح ایمان، تقوا و معنویت در جامعه دانست و افزود: نگاه انقلاب اسلامی صلح، آرامش، عدالت، نفی تمامی ظلم‌های اقتصادی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعی است که به تمام ملت جهان تحمیل می‌شود.

امام جمعه بوشهر، پیشرفت و تمدن‌آفرینی الهی را از دیگر اهداف نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: جهان استکبار که انقلاب اسلامی را برای خودش مرگ تدریجی می‌دانست با انواع ترفندها و توطئه‌ها و تهاجم‌ها به انقلاب فشار وارد آورد ولی با هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری، تلاش همه ملت و مسئولان، انقلاب اسلامی سربلند و پرافتخار به راه خود ادامه می‌دهد.

آیت‌الله صفایی بوشهری بزرگ‌ترین موفقیت انقلاب اسلامی را چهل سال ایستادگی و مقاومت در برابر تهاجم‌های دشمنان دانست و تصریح کرد: چهل سال مقاومت، ایستادگی، سرافرازی، سربلندی و اقتدار از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

امام جمعه بوشهر: دهه پنجم انقلاب اسلامی دهه پیشرفت، عدالت و تمدن است گلبانگ انقلاب در 2400 مدرسه استان بوشهر نواخته شد بوشهر| بهبود شرایط تحصیلی دختران از دستاوردهای مهم انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه 40 سال علیه ایران انواع فشارهای و تهاجم‌ها ایجاد شد گفت: انقلاب اسلامی چهل سال در برابر دشمنان خارجی و داخلی، تحریم‌های سیاسی و اقتصادی، تهاجم فرهنگی و نظامی، علم و فناوری، اجتماعی و دیگر حوزه‌ها استقامت کرد که در تاریخ جهان بی‌نظیر است.

امام جمعه بوشهر خدمات انقلاب اسلامی در چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی را ستود و افزود: خدمات 40 ساله انقلاب اسلامی با وجود فشارها و تهاجمات مختلف بی نظیر است.

وی،  افزایش تولید ثروت، ناخالص ملی، استقلال و آزادی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌‌ها به ویژه دانشگاه‌ها، علم و فناوری، آموزشی و دیگر بخش‌ها تحول شگرفی ایجاد کرد که باید این دستاوردها به جوانان بازگو شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه انقلاب اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده است افزود: دهه پنجم انقلاب یک دهه فوق‌العاده مهم و حساس  و سرنوشت ساز است که توجه به اقتصاد عدالت پایه و درون‌زا بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی در اولویت است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر توجه ویژه به جوانان را از دیگر اولویت‌های دهه پنجم انقلاب دانست و تاکید کرد:  حفظ ارزش‌های  پرفروغ و بی غروب انقلاب اسلامی و آشنایی جوانان با ارزش‌ها و تحقق مطالبات مردم به ویژه جوانان در اولویت برنامه‌های دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

امام جمعه بوشهر انقلابی فکر، تدبیر و خدمت کردن را یک ضرورت دانست و گفت: در دهه پنجم آموزه‌های اسلامی و انقلابی در رابطه با تقویت فرهنگ اسلامی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد که زمینه توسعه و پیشرفت در ابعاد گوناگون را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پس از چهل سال اکنون به قوام رسیده خاطر نشان کرد: امید است در دهه پنجم انقلاب اسلامی این قوام مستحکم‌تر، قوی‌تر و توانمندتر  شود و با برنامه‌ریزی صحیح و دانش بنیان  اهداف مورد نظر  را محقق کند.

کلیدواژه ها :ایمان ایمان به خود
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking