۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰

نماشویی و کفسابی یک راهکار برای بازگردانی زیبایی ساختمان

نماشویی و کفسابی یک راهکار برای بازگردانی زیبایی ساختمان
بهترین خدماتی که می تواند  شما را در باز گردانی  زیبایی و درخشندگی محیط زندگی و کسب و کار شما کاربرد داشته باشد  استفاده از خدمات نماشویی ، کفسابی ،نقاشی ساختمان و نورپردازی نمای ساختمان می باشد.

 به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، با فرارسیدن عید نوروز  نیاز بسیار زیادی به زیباسازی  و پاک کردن محیط زندگی وکسب وکار ایجاد می گردد و گروه خدمات ساختمانی یوستایاب و اپلیکیشن اوستایاب  برای  هموطنان عزیزمان برای کاستن از هزینه ها  تخفیفات ویژه ای را در ماه های پایانی سال  در نظر گرفته است.

 

بهترین خدماتی که می تواند  شما را در باز گردانی  زیبایی و درخشندگی محیط زندگی و کسب و کار شما کاربرد داشته باشد  استفاده از خدمات نماشویی ، کفسابی ،نقاشی ساختمان و نورپردازی نمای ساختمان می باشد.

 

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

همواره سطح بیرونی ساختمان در معرض عوامل گوناگون آلاینده و جرم و کثیفی ناشی از دوده  ،گرد و غبار و باران های اسیدی قرار دارد که بعد از مدت زمانی موجب  از ددست رفتن زیبایی ساختمان می گردد . بهترین راهکار برای باز گردانی زیبایی و پاک کردن جرم و کثیفی استفاده از خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان می باشد .

 

 

در امر نماشویی ساختمان  با استفاده از واتر جت صنعتی آب با فشار زیاد با مواد شوینده و مواد ساینده  که سیلیس نام دارد  ترکیب و موجب جرم زدایی سطح نما می گردد .

روش های ارائه خدمات  شستشوی نمای ساختمان به سه روش کلی :

استفاده از راپل و طناب : این روش پر کاربرد ترین روش ارائه خدمات می باشد و مهمترین مزیت آن ایمنی بالا،عدم اشغال فضا  و سرعت اجرایی بالا می باشد. استفاده از داربست : یکی از سنتی ترین روش ها در امر شستشوی نما می باشد که معایب آن ایمنی پایین ،اشغال فضا و هزینه اضافی داربست می باشد که بر هزینه کلی خدمات افزوده می شود . استفاده از کلایمر : استفاده از کلایمر یکی از ابزار آلات بالابر و پایین بر   برای پاک کردن نما می باشد که به دلیل عدم برخورداری خیلی از برج ها و ساختمان ها از زیر ساخت های لازم کمترین کاربرد را دارد .

شما می توانید این خدمات را با تخفیف 30 درصدی و برترین کیفیت با استفاده از ابزار آلات نوین  از اوستایاب در کنار ارائه تخفیف 50 درصدی نانو نمای ساختمان برای محافظت نما در برابر فرسودگی  و باران های اسیدی  دریافت نمایید .

 

کفسابی و ساب زنی سطح کف ساختمان

کفسابی به خدماتی گفته می شود که برای برداشتن ناخنک و جرم و لکه های سخت از روی سطوح مختلف با استفاده از ساب های مخصوص گفته می شود .

 با استفاده از خدمات کفسابی  سطح کف  خانه و محل کسب وکار درخشندگی بسیار زیادی را پیدا می کند و حالت شیشه ای به خود می گیرد .

 

 

 خدمات کفسابی  همچنین موجب اصلاح  آسیب های وارده به سطخ کف و درز گیری بندها توسط رزین می گردد.

 شما می توانید کلیه خدمات ساختمانی مورد نیاز خود را با خدمات ساختمانی اوستایاب بدون واسطه و با تعرفه های ارزان و ضمانت 100درصدی کیفیت خدمات دریافت نمایید .

این نوشتار یک ریپورتاژ آگهی می باشد .

110

 

کلیدواژه ها :جرم
منبع : جام نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking