۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۵

تفریح کنید و پول دربیاورید!

تفریح کنید و پول دربیاورید!
میگن کاری که دوس داری انجام بدی پیدا کن و ازش پول دربیار. درسته که این جمله خیلی واقعی به نظر نمیاد، اما کار‌هایی هستن که همیشه رایگان توی زندگی مون انجام میدیم و بعضیا برای انجام دادنش پول میگیرن.
وبسایت بدونیم-مریم اسدی: میگن کاری که دوس داری انجام بدی پیدا کن و ازش پول دربیار. درسته که این جمله خیلی واقعی به نظر نمیاد، اما کار‌هایی هستن که همیشه رایگان توی زندگی مون انجام میدیم و بعضیا برای انجام دادنش پول میگیرن. در ادامه با این شغل‌های بامزه آشنا شویم.

سرسره بازی   تفریح کنید و پول دربیاورید!
یک هتل زنجیره‌ای و یا یک کمپانی مسافرتی بزرگ ممکن است برای این که از امن بودن سرسره‌های آبی استخر مطمئن شود افرادی را برای تست کردن آن‌ها استخدام کند. تماشای برنامه‌های نت فلیکس در طول روز   تفریح کنید و پول دربیاورید!
شاید کسانی که تمام وقتشان را روی مبل می‌نشینند و به تماشای نت فلیکس و یا برنامه‌های دیگر می‌پردازند بشناسید. این افراد «Netflix tagger» نام دارند که برای تماشای برنامه‌های نت فلیکس پول می‌گیرند. وظیفه آن‌ها این است ابرداده‌های مربوطه‌در جستجوی نت فلیکس و خدمات موضوعی را جمع آوری کنند، درباره گروه سنی برنامه تصمیم بگیرند و مراقب صحنه‌های خشونت آمیز و غیر مجاز در برنامه‌ها باشند. آدامس جویدن و تست کردن آدامس‌های جدید   تفریح کنید و پول دربیاورید!
افرادی هستند که با تست کردن آدامس‌های جدید به پیشرفت محصولات کارخانه‌های شیرینی و شکلات کمک می‌کنند. طبق آمار به دست آمده این افراد سالیانه ۱۰۷٫۵۰۰ دلار دریافت می‌کنند. تست کردن شکلات   تفریح کنید و پول دربیاورید!
اگر علاقه زیادی به شکلات دارید باید بگویم که می‌توانید برای خوردن شکلات پولی هم به دست بیاورید. از آن جا که خوردن بیش از حد شکلات خوب نیست این افراد یا مقدار خیلی کمی می‌خورند و یا بعد از مزه کردن آن را از دهان بیرون می‌ریزند. عکس گرفتن و فروختن آن به سایت‌های عکس stock   تفریح کنید و پول دربیاورید!
خیلی‌ها عاشق عکاسی و وقت گذراندن با دوربین عکاسی هستند، اما بعضی‌ها راهی برای پول درآوردن از طریق همین سرگرمی پیدا کرده اند. سایت‌هایی مثل «iStockPhoto» و «Shutterstock» از عکاس‌های آماتور عکس می‌خرند. در واقع عکاس بدون این که پولی دریافت کند عکس را در سایت آپلود می‌کند، اما درصدی از فروش عکس به عکاس می‌رسد. شرکت در جشن عروسی   تفریح کنید و پول دربیاورید!
خیلی‌ها دوست دارند یک جشن عروسی بزرگ داشته باشند، اما تعداد دوستان و میهمانانشان محدود است. برای این افراد یک راه حل وجود دارد و راه حل شان کمپانی‌هایی است که افرادی را به عنوان میهمان به مجلس عروسی می‌فرستند. حتی می‌توانند به عنوان ساقدوش در میهمانی شرکت کنند. البته تخصص این کمپانی‌ها فقط به جشن‌های عروسی مربوط نمی‌شود بلکه در مراسم عزاداری نیز خدماتی ارائه می‌دهند. خوابیدن   تفریح کنید و پول دربیاورید!
فکر نمیکنم شغلی ساده‌تر از این وجود داشته باشد. به دلایل زیادی این افراد برای خوابیدن استخدام می‌شوند: مطالعات علمی، تست کردن تخت، یا حتی نمایش هنر‌های خاص. این افراد لازم است که زمانی طولانی بخوابند و حتی بعضی از آن‌ها برای خوابیدن دارو مصرف می‌کنند. گوش دادن به موسیقی   تفریح کنید و پول دربیاورید!
خیلی‌ها دوست دارند هنگام انجام دادن کار‌های خانه آهنگ گوش بدهند. سایت‌هایی وجود دارند که مبلغی را به کسانی که به آهنگ‌های سایت گوش می‌دهند پرداخت می‌کنند. مثل: Slicethepie، MusicXray، FusionCash، HitPredictor. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آهنگ گوش دهید و درباره آهنگ نظر بدهید. برنامه ورزشی روزانه   تفریح کنید و پول دربیاورید!
مردم معمولا به خاطر مشغله زیاد وقت کافی برای ورزش کردن ندارند. اما گروه‌هایی وجود دارند که به شما پول می‌دهند تا وزن کم کنید مثل HealthyWage و Dietbet. این گروه‌ها تحقیقاتی در رابطه با کاهش وزن انجام می‌دهند و به دنبال کشف روش‌های موفقیت آمیز کاهش وزن هستند.
کلیدواژه ها :عروس رایگان تفریح
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking