۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۴

تابلوی روز شمار پروژه الگویی مسکن سازی بنیاد مستضعفان نصب شد

مقام مسئول بنیاد مستضعفان با اشاره به نصب تابلو روز شمار پروژه 800 واحدی ونک پارک گفت: پروژه الگویی جنوب کلان شهر تهران براساس برنامه زمان بندی پایان خواهد یافت.
- اخبار اقتصادی -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سید جواد موسوی درباره پروژه 800 واحدی ونک پارک در منطقه واوان اظهار کرد:‌ پس از بخشنامه معاونت توسعه انرژی و ساختمان بنیاد و نظر مدیر عامل هلدینگ عمران و مسکن ایران مبنی بر توقف سرمایه‌گذاری و ساخت مجتمع‌های تجاری بزرگ که منجر به ایجاد مکانی برای فروش برند‌های خارجی می‌شد، پروژه 800 واحدی واوان با هدف ایجاد الگوی ساخت منطقه‌ای و تغییر ساختار کیفیت ساخت جغرافیایی در کلان شهر تهران در یکی از جنوبی‌ترین مناطق شهری در دستور کار قرار گرفت.

موسوی افزود: خوشبختانه این پروژه به جهت برنامه ریزی کیفی با استقبال قابل توجه مردم مواجه شده و با احتساب این پروژه 800 واحدی بیش از 75 هزار متر مربع به سبد تولیدات مجموعه شرکت‌های عمران و مسکن بنیاد مستضعفان افزوده شده است

وی با یادآوری این‌که نوع سازه‌های بخش مسکونی این پروژه بتنی شامل 9 بلوک و سازه‌های بخش تجاری فلزی است و بر اساس نیاز‌های پیش بینی شده ساکنان شامل یک بلوک است، گفت:‌ علاوه بر پیش بینی نیاز‌های رفاهی و تجاری ساکنان آینده با نصب تابلوی روز شمارسعی شده تا ضمن اعتماد سازی برای ذینفعان و مخاطبان، برنامه ریزی زمانی دقیقتری از سوی تیم اجرایی به عنوان یک وظیفه حیثیتی شرکت صورت پذیرد.

وی در مورد نحوه پیش فروش و واگذاری واحد‌ها نیز تاکید کرد: با توجه به تقاضای بازار، پس از اخذ مجوز‌های قانونی لازم از هلدینگ عمران و مسکن بنیاد پیش فروش و واگذاری واحد‌ها به تدریج و بر اساس قیمت مصوب فقط از سوی شبکه فروش و نمایندگان رسمی شرکت صورت خواهد پذیرفت و در این زمینه به صورت منطقه‌ای اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: تابلوی روز شمار پروژه نمونه و الگویی با مساحت 12 متر مربع و قابلیت دید شبانه روزی حاوی شعار راهبردی: "متفاوت، اثر بخش و کارآ " و نمایش تعداد روز باقی مانده تا اتمام پروژه به منظور شفاف سازی و اعتماد سازی مخاطبان و ذینفعان در محل پروژه نصب شد.

ضرورت ورود همه‌جانبه دستگاه‌های خدمات‌رسان به مسکن مهرقیمت روز مسکن 1397/10/29 |قیمت آپارتمان 58 متری در تهران 70 میلیون!

کلیدواژه ها :پارک اخبار روز
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking