۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳

قم|بهترین راه جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گسترش روحیه ایثار و شهادت است

قم|بهترین راه جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گسترش روحیه ایثار و شهادت است
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تأکید بر جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعیگفت: همه ما باید در برابر آسیب‌های اجتماعی
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سید محمدرضا هاشمی در گردهمایی خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون که در حسینیه بهشت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به امتیازات و ویژگی‌های شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند این شهدا، شهدای مدافع از حرم اهل‌بیت(ع) بودند و در غربت به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به نام‌گذاری لشکری به نام حضرت زهرا(س) گفت: شهدای لشکر فاطمیون غریبانه به تأسی از حضرت زهرا(س) به شهادت رسیده‌اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم بهترین و با ارزش‌ترین سرمایه هر انسانی را جانش دانست و افزود: افتخار همه ما این بوده که تربیت‌یافته مکتب اهل‌بیت(ع) هستیم و اجازه تعرض به حرم حضرت زینب(س) را نداده‌ایم، افتخار همه ما این بوده که با فرهنگ ایثار و شهادت بزرگ‌شده‌ایم.

هاشمی بیان کرد: در 1400 سال قبل به بهانه‌های مختلف حضرت علی(ع) را تنها گذاشتند اما شیعیان عصر حاضر در مسیر اسلام و انقلاب قدم برداشتند، و بنابه فرموده امام راحل مردم عصر حاضر بهتر از زمان امیرالمؤمنین(ع) هستند چراکه بهانه‌ای نگرفته و به دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) رفتند.

وی تأکید کرد: دشمنان ما تحت عنوان اسلام آمریکایی گروه‌های داعش را به جهت مبارزه با فرهنگ تشیع و مقابله با فرهنگ ایثار و شهادت پرورش دادند اما دیدیم که رزمندگان دفاع از حرم اهل بیت(ع) به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و به دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) پرداختند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم رمز موفقیت را داشتن روحیه ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد: اگر دشمن از مسلمانان واقعی هراس دارد به دلیل فرهنگ ایثار و شهادتی است که داریم.

نمایشگاه‌های عکس شهدای جبهه مقاومت در قم برگزار می‌شودشهدای فاطمیون چه ویژگی‌هایی داشتند؟مشهد|پویش مطالعاتی به‌نشر کلید خورد؛ پدران شهدای مدافع حرم آغازگر پویش «در هوای انقلاب»

هاشمی با تأکید بر رونق دادن و افزایش روحیه فرهنگ مقاومت در جهان تشیع گفت: اگر ما در سوریه، عراق و افغانستان شاهد سرنگونی داعش و گروه‌های تکفیری هستیم به دلیل همین روحیه فرهنگ مقاومت و شهادت در منطقه است.

وی ترفند دشمن در بین مسلمانان را تفرقه‌افکنی دانست و افزود: ما باید هوشیار بوده و گوش‌به‌فرمان رهبری معظم انقلاب باشیم چراکه عاقبت‌به‌خیری و سربلندی ما درگرو تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تأکید بر جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: همه ما باید در برابر آسیب‌های اجتماعی دشمن ایستادگی کنیم و بهترین راه جلوگیری از این آسیب‌ها، گسترش روحیه ایثار و شهادت در میان مردم و به ویژه جوانان است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking