۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴

سرپرست جدید فرمانداری سردشت منصوب شد

سرپرست جدید فرمانداری سردشت منصوب شد
به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در این آیین اظهار داشت: در برهه ای از زمان قرار داریم که استکبار جهانی وحدت ملت ما را نشانه گرفته و در این خصوص موانعی را برای انقلاب و نظام ما ایجاد کرده است.
علی مصطفوی با بیان اینکه مردم کشورمان با وجود فشارهای اقتصادی پای انقلاب و خون شهدا ایستادگی کرده و همانند گذشته اهداف دشمنان را به انزوا کشانده است، افزود: مردم این بار هم با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهند زد.
وی با اشاره به اینکه مسوولان باید عملکرد دولت و نظام را برای مردم تبیین کنند، اضافه کرد: باید مطالبات مردم را به حق دانسته و با گشاده رویی و تکریم درخواست هایشان را اجابت کرد.
وی اظهار داشت: سردشت ظرفیت لازم را برای اشتغال زایی دارد و چنانچه فرصت هایی در این زمینه فراهم شود به خوبی باید از آنها استفاده کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دولت برای رسمی شدن مرز کیله و اشتغالزایی در منطقه تلاش می کند، افزود: تصویب تبدیل روستای بزرگ نلاس به شهر جزو چهار نقطه پیشنهادی به دولت بود که در آینده نزدیک سازمان شهرداری نیز برای آن تصویب و شروع به کار می کند.
مصطفوی بیان کرد: طرح اولیه بخش شدن شهر ربط نیز به وزارت کشور ارسال شده است که امیدواریم بعد از مطالعه و رفع نواقص به عنوان لایحه به تصویب مجلس نیز برسد.
وی با توصیه به سرپرست جدید فرماندار سردشت در بکارگیری بانوان و جوانان توانمند گفت: یکی از سیاست های دولت به کارگیری جوانان و زنان در پست های مدیریت است که در این دولت نسبت به دوره های گذشته 50 درصد افزایش داشته و نشان می دهد که افراد توانمندی در بین این اقشار وجود دارند.
امام جمعه سردشت نیز در این مراسم با اشاره به روایات و احادیث مختلف در زمینه مسوولیت در دین مبین اسلام گفت: گزینش مدیران باید از ظرافت خاصی برخوردار باشد تا با سنجش و در نظر گرفتن شرایط لازم در راستای رفع مشکلات و محرومیت ها حرکت کرد.
ماموستا محمد واوی با بیان اینکه داشتن تدبیر از ملزومات مدیران شایسته است، افزود: دانش و آگاهی، سعه صدر، امانت داری و تخصص، داشتن شور و مشورت با افراد آگاه از ویژگی های مدیران توانمند است.
وی، تکبر و غرور، تندخویی، مشغول شدن به امور جزیی و غافل شدن از مسایل کلان را از آفات مدیریت برشمرد و گفت: سردشت غریب تر از سایر شهرهای استان به لحاظ امکانات و شاخص های توسعه ای است اگرچه خدمات فراوانی در این شهرستان تحقق پیدا کرده اما در مقایسه با رشادت های این مردم در واقع بی مهری است و نیاز به توجهات ویژه دارد.
نژاد جهانی فرماندار سابق سردشت در 26 اسفندماه سال 1395 به سمت فرمانداری سردشت منصوب شده بود.
سردشت از جمله شهرستان های مرزی آذربایجان غربی است که در جنوب استان قرار دارد.
7562/6185/2093
انتهای پیام
کلیدواژه ها :جدید
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking