۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳

کرمان| جاده انار به رفسنجان یک جاده حادثه‌خیز است

کرمان| جاده انار به رفسنجان یک جاده حادثه‌خیز است
نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جاده انار به رفسنجان یک جاده حادثه‌خیز است گفت: اصلاح شیب شیروانی بخشی از جاده انجام شده اما هنوز جای کار دارد و به‌دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده است.
- اخبار استانها -

احمد انارکی‌محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار داشت: شهرستان انار تک محصولی پسته است و سال‌های سال جزو بهترین تولید‌کنندگان پسته دنیا است اما امروز کشاورزان مشکلات زیادی دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ظرفیت انار برای توسعه بسیار زیاد است و جای کار زیادی دارد گفت: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شهرستان انار را پیگیری کردیم و در لایحه دولت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز کشور در بخش صنعت مشکلاتی دارد که باعث آن مشکلات ارزی بود افزود: صنعتگران در شهرستان انار نیز بی‌تاثیر از این مشکلات نیستند و در تامین مواد اولیه مشکلاتی دارند که در حال پیگیری برای برطرف کردن این مشکلات هستیم.

انارکی‌محمدی با اشاره به اینکه در بحث کشاورزی قبلا کشاورزی سنتی انجام می‌شد اما امروز کشاورزی در شهرستان به سمت نوین آبیاری رفته است خاطر‌نشان کرد: در انار از آنجا که مردم از گذشته فعالیت کشاورزی داشتتد کمتر به صنعت توجه شده اما امروز به‌دلیل خشکسالی‌ها نیاز شهرستان به سرمایه‌گذاری در بخش صنعت است.

ایستگاه قطار بیاض در شهرستان انار به سمت یزد ریل‌گذاری می‌شودکرمان| سومین همایش پیاده‌روی خانوادگی انار به روایت تصویرکرمان| وزیر بهداشت پروژه‌های بهداشتی درمانی رفسنجان و انار را افتتاح کرد

وی با بیان اینکه بعضی ادارات در شهرستان انار نمایندگی ندارند و مردم برای انجام کارهای خود مجبور هستند به شهرهای اطراف مراجعه کنند افزود: به‌دنبال این هستیم که مدیران بومی در شهرستان در راس امور قرار گیرند و این موضوع خواسته و مطالبه مردم است.

نماینده مردم شهرستانهای رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جاده انار به رفسنجان یک جاده حادثه‌خیز است و روزانه تردد زیادی از آن انجام می‌شود گفت: اصلاح شیب شیروانی بخشی از جاده انجام شده اما هنوز جای کار دارد و در حال حاضر به‌دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده است.

وی با بیان اینکه در مجموع برای سرمایه‌گذاری در شهرستان انار زیرساخت‌های لازم وجود دارد تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد که مسئولان در شهرستان با تعامل و همکاری حضور سرمایه‌گذاران در شهرستان انار را تسهیل کنند و ما نیز استقبال می‌کنیم.

کلیدواژه ها :شیروان شیروانی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking