۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷

حجت‌اله قاسمی خبر داد:

نجات‌ معجزه‌ آسای‌ راننده‌ نیسان در بزرگراه آزادگان

نجات‌ معجزه‌ آسای‌ راننده‌ نیسان در بزرگراه آزادگان
افسرآماده منطقه 4 عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران از واژگونی وانت نیسان یخچال‌دار در بزرگراه آزادگان و محبوس شدن و مصدومیت شدید راننده نیسان خبر داد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، حجت‌اله قاسمی افسرآماده منطقه 4 عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی ایستگاه 16 و گروه‌های امداد و نجات 5 و 7 با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت 7:26 دقیقه صبح امروز خود را به بزرگراه آزادگان، زیر پل فتح رساندند.

حجت‌اله قاسمی افسرآماده منطقه 4 عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران در مورد این حادثه اظهار داشت: یک دستگاه خودرو نیسان در مسیرشرق به غرب بزرگراه آزادگان درحال حرکت بود که ناگهان به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شد و پس از برخورد با گاردریل کنار بزرگراه، واژگون شد.

وی با اشاره به مجروح و گرفتار شدن راننده نیسان وانت در داخل کابین در هم پیچیده آن، افزود: آتش‌نشانان به سرعت با نصب علائم هشدار دهنده در مسیر بزرگراه، بررسی خودرو از نظر نشت بنزین و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی نجات، مشغول امدادرسانی به راننده خودرو شدند.

افسر آماده منطقه 4 عملیات ادامه داد: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفس‌گیر راننده 44 ساله خودرو وانت که در شرایط بسیار ناایمنی قرار داشت را از بین آهن پاره‌های اتاقک خودرو خارج کردند و وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

قاسمی با اعلام این که خودرو وانت با کمک آتش‌نشانان به حالت اولیه بازگردانده و تحویل عوامل انتظامی شد، خاطرنشان کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking