۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳

شهردار اردبیل؛

پروژه‌های شهری اردبیل با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود

پروژه‌های شهری اردبیل با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود
شهردار اردبیل گفت: پروژه‌های شهری اردبیل با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، حمید لطف‌اللهیان، شهردار اردبیل امروز در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی که گریبان جامعه را گرفته در تلاش برای عدم رقم خوردن مشکل خاص در پیشبرد برنامه‌های عمرانی هستیم.

وی افزود: ۳۵ عنوان برنامه برای گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط شهرداری اردبیل به شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت این ایام ارسال شده تا در مناطق مختلف شهری شاهد اجرای طرح‌های مناسبی باشیم.

شهردار اردبیل در ایام دهه فجر از ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به مطالبات شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: سعی ما بر این خواهد بود تا در برگزاری برنامه‌های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی از ابزار فرهنگ و هنر به خوبی استفاده شود.

لطف‌اللهیان ادامه داد: اجرای تئاتر فرهنگی و مذهبی در ایام فاطمیه و دهه فجر، مستندسازی در قالب برنامه‌های فرهنگی، تجلیل از خانواده معظم شهدای کارکنان شهرداری و پیگیری جشن‌های باشکوه در اولویت برنامه‌های این مجموعه قرار گرفته است.

وی افزود: همسطح‌سازی آرامستان‌های اردبیل در حال طی مراحل پایانی خود بوده و با پیشرفت مناسبی که در این خصوص داشتیم امیدوار به اتمام این فرایند در آینده‌ای نزدیک هستیم.

شهردار اردبیل توضیح داد: مجموعه فرهنگی و تفریحی شورابیل به عنوان یکی از گردشگرپذیرترین مناطق استان شناخته می‌شود و با توجه به انجام طرح‌های مطالعاتی پروژه‌های مختلف عمرانی در این مجموعه در بخش‌های خدماتی و تفریحی به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking