۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷

اهدای ویلچر به معلولان نیازمند ورامین و قرچک+ فیلم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دراین مراسم که بعد از ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی قرچک برگزارشد ۳۰ دستگاه ویلچر رایگان از سوی بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به معلولان محروم فاقد این وسیله توانبخشی اهدا شد. به گفته مسولان بنیاد اجتماعی برکت احسان ماه گذشته بیش از ۳۰۰۰ دستگاه ویلچر از طریق پویش چرخ زندگی جهت اهدا به معلولان مناطق محروم کشور تهیه شده بود. مدنی مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان در این مراسم گفت:: هم اکنون ۴۵۰ هزار معلول جسمی-حرکتی در سراسر کشور وجود دارد که تعدادی از آن‌ها در مناطق محروم زندگی می‌کنند. وی افزود: اگر وسایل مورد نیاز معلولان به موقع در اختیارشان قرار داده نشود، این افراد زود آسیب می‌بینند. مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان گفت: برخی از شهروندان به دلایل مختلفی مانند کهولت سن زمین&zwn

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، دراین مراسم که بعد از ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی قرچک برگزارشد ۳۰ دستگاه ویلچر رایگان از سوی بنیاد اجتماعی برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به معلولان محروم فاقد این وسیله توانبخشی اهدا شد.

به گفته مسولان بنیاد اجتماعی برکت احسان ماه گذشته بیش از ۳۰۰۰ دستگاه ویلچر از طریق پویش چرخ زندگی جهت اهدا به معلولان مناطق محروم کشور تهیه شده بود.

مدنی مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان در این مراسم گفت:: هم اکنون ۴۵۰ هزار معلول جسمی-حرکتی در سراسر کشور وجود دارد که تعدادی از آن‌ها در مناطق محروم زندگی می‌کنند.

وی افزود: اگر وسایل مورد نیاز معلولان به موقع در اختیارشان قرار داده نشود، این افراد زود آسیب می‌بینند.

مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان گفت: برخی از شهروندان به دلایل مختلفی مانند کهولت سن زمین‌گیر و به علت ناتوانی برای خرید ویلچر خانه نشین می‌شوند.

مدنی بیان کرد: برای استفاده از ظرفیت و کمک خیریه‌ها و NGO‌ها فراخوان‌هایی را اعلام کردیم؛ چراکه این گروه‌ها به خوبی افراد دارای معلولیت را در نقاط مختلف کشور شناسایی کرده‌اند و از وضع آن‌ها باخبر هستند.

وی افزود: تاکنون مردم با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای حل مشکلات معلولان همکاری مناسبی داشته‌اند.

توزیع این ویلچر‌ها حاصل کمک‌های خیرین در پویش مردمی چرخ زندگی به منظور تهیه و توزیع ویلچر رایگان در بین معلولان نیازمند است.

منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking