۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸

شرکت لوله‌گستر با تولید محصول جدید وابستگی خود را به نفت کاهش داد

شرکت لوله‌گستر با تولید محصول جدید وابستگی خود را به نفت کاهش داد
نماینده مردم اسفراین گفت: شرکت لوله‌گستر با تولید محصول جدید وابستگی خود را به نفت کاهش داد.

«هادی قوامی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این‌که این شرکت نسبت به تولید لوله‌های جریانی اقدام کرده است، افزود: این شرکت از تولید محصولاتی برای زیرزمین، فعالیت خود را برای تولید محصولاتی به روی زمین ارتقا داده است.

وی با بیان این‌که یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت لوله‌گستر تولید لوله‌های بدون درز است، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین خریداران محصولات این شرکت وزارت نفت بوده است و یکی از بزرگترین مشکلاتی که این شرکت با آن مواجه بوده، آن است که این وزارتخانه اقدام به واردات لوله از سایر کشورها می‌کرد.

قوامی با اشاره به این‌که هم‌اکنون این وزارتخانه مکلف شده است تا لوله‌های بدون درز را از این شرکت خریداری کند، اظهار کرد: اما با توجه به این‌که مقداری فروش نفت با چالش مواجه شده است، هنوز در این زمینه مشکلاتی وجود دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که صنایع کشور و شهر اسفراین با آن مواجه است، موضوع نقدینگی و سرمایه در گردش است.

نماینده شهر اسفراین خاطرنشان کرد: بی‌ثباتی در قیمت‌ها موجب شده تا صاحبان صنایع نتوانند به خوبی برنامه‌ریزی کنند و از سوی دیگر تأمین مواد اولیه از دیگر مشکلاتی است که هم‌اکنون صنایع با آن مواجه هستند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :جدید
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

website tracking