۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان:

آقای دُرازهی! مقابل تدریس غیرقانونی شما در هر دانشگاهی می‌ایستیم

آقای دُرازهی! مقابل تدریس غیرقانونی شما در هر دانشگاهی می‌ایستیم
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: برخی از نمایندگان و مسئولین باید در ایمان خود شک کنند. وی یکی از شاخصه‌های اصلی در دین را اخلاق مداری دانست و بیان کرد: بنا به فرموده رسول اکرم (ص) بُخل و بداخلاقی دو خصلت است که در مؤمن جمع نمی‌شود. جعفری با اشاره به اتفاقات اخیر در گمرک تهران توسط نماینده سراوان اظهار داشت: اخیراً شاهد بودیم که یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رفتاری بسیار زشت و رکیک با یکی از کارمندان دولت برخورد بی ادبانه و زشتی را انجام می‌دهد. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: برخی از نمایندگان و مسئولین باید در ایمان خود شک کنند.

وی یکی از شاخصه‌های اصلی در دین را اخلاق مداری دانست و بیان کرد: بنا به فرموده رسول اکرم (ص) بُخل و بداخلاقی دو خصلت است که در مؤمن جمع نمی‌شود.

جعفری با اشاره به اتفاقات اخیر در گمرک تهران توسط نماینده سراوان اظهار داشت: اخیراً شاهد بودیم که یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رفتاری بسیار زشت و رکیک با یکی از کارمندان دولت برخورد بی ادبانه و زشتی را انجام می‌دهد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با بیان اینکه ولی نعمت نمایندگان همین مردم هستند، تصریح کرد: بسیار جای تعجب دارد بعد از این که فیلم منتشر می‌شود، نماینده مذکور در مصاحبه‌ای به دروغ ذکر می‌کند که فیلم ساختگی است و میگوید استعفا می‌دهم و به دانشگاه برمی گردم.

وی خطاب به درازهی افزود: آقای نماینده لازم به ذکر است که به شما بگوییم که بسیج دانشجویی و جبهه انقلاب تمام قد جلوی تدریس غیرقانونی شما در هر مرکز علمی و آموزشی ایستاده و یقیناً اجازه ورود شما را نخواهیم داد.

جفری ابراز داشت: در بین صحبت‌های نماینده بعد از پخش فیلم مشاهده کردیم که آقای درازهی بحث قومیت و اهل تسنن و اهل تشیع بودن رو بهانه‌ای قرار دادند که در واقع با احساسات مردم سنی و شیعه کشور عزیزمان ایران بازی بکنند؛ حال آنکه کارمند دولتی که آقای نماینده با لحن بسیار بد و زشت با او صحبت می‌کند خود یک اهل تسنن است و از همه مهمتر رفتار نمایندگان مجلس و رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان خادم این مردم عجیب است که به جای محاکمه نماینده مجلس در برابر بدخلقی و بد اخلاقی انجام شده از طرف ایشان، کارمند دولت و کسی که فیلم گرفته است را مورد بازخواست و محاکمه قرار می‌دهند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان اضافه کرد: جبهه انقلاب و بسیج دانشجویی یقیناً مقابل این کار نابخردانه مجلس شورای اسلامی می‌ایستد و تا پایان در محاکمه نماینده بداخلاق و کسی که به مردم توهین کرده است مطالبه گری خود را ادامه می‌دهد.

جعفری با اشاره به قانون مجازات اسلامی گفت: توهین به مامور دولت هنگام انجام وظیفه باتوجه به ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی جرم است و یکی از مطالبات ما برخورد قاطع قوه قضائیه جمهوری اسلامی با این بد اخلاقی بوده و خواستار اعلام نتیجه محاکمات بصورت علنی هستیم.
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

website tracking