۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۰

عذرخواهی رامین رضاییان بابت مصاحبه جنجالی

عذرخواهی رامین رضاییان بابت مصاحبه جنجالی
مدافع راست تیم ملی ایران توضیحاتی در مورد اظهارات جنجالی اخیرش درباره سروش رفیعی داد.

ورزش سه: رامین رضاییان اخیرا مصاحبه‌ای انجام داد که با وجود نیاوردن اسم از سوی این بازیکن، اما مخاطب صحبت‌های او سروش رفیعی بود که انتقاداتی راجع به لیست تیم ملی داشت.

رضاییان در جدیدترین گفت‌وگوی خود که با برنامه نود انجام داده بود، راجع به اظهاراتی که علیه سروش رفیعی داشت، عنوان کرد: یک مصاحبه‌ای کردم که شاید ادبیات من، قشنگ نبود؛ همان روز یک بازیکن حرف‌هایی زد که موجب شد ناراحت شوم و واکنش نشان دهم.

او ادامه داد: آن بازیکن هم با توجه به شخصیتی که از او می‌شناسم، شاید اگر به گذشته بازگردد، آن مصاحبه‌ها را نکند؛ با این حال من از حرف‌های او خیلی ناراحت شدم و مطمئنا ادبیاتم قشنگ نبود.

مدافع راست تیم ملی ایران اضافه کرد: یادم است چهار سال پیش که می‌خواستیم به جام ملت‌های استرالیا برویم، همین بازیکن مشکلاتی داشت همه ناراحت بودیم؛ خود سرمربی کنونی تیم ملی هم ساعت 8 صبح با این بازیکن به نظام وظیفه رفت و خدا را شکر مشکل اول حل شد، به استرالیا آمد و بازی هم کرد؛ چه بسا یک روز دوباره پیراهن تیم ملی را بپوشد.

رضاییان اضافه کرد: ما بازیکنان تیم ملی و فوتبالیست‌ها همیشه باید در کنار هم و پشت هم باشیم؛ تیم ملی برای شخص نیست و برای مردم ایران است؛ ما فوتبالیست‌ها باید یاد بگیریم چه یک روز این پیراهن را می‌پوشیم و چه یک روز بر تن نمی‌کنیم، در باشگاه بزرگ هستیم یا خیر، به آن پیراهن احترام بگذاریم.

مدافع راست تیم ملی ایران ابراز کرد: مشکلی نیست و می‌گویم ادبیات من قشنگ نبود و بابت آن معذرت‌خواهی کردم ولی الان که حرف ملی در میان است، وقت حمایت است؛ تمام هواداران بزرگ پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال و سپاهان باید کنار تیم ملی باشیم چون یک بحث ملی است.

رضاییان یادآور شد: سید جلال حسینی که افتخار بازی در پرسپولیس و تیم ملی کنارشان را دارم؛ این مرد بزرگ چند روز قبل در مصاحبه‌ای تاکید کردند که باید از تیم ملی حمایت کرد؛ باید این افراد را الگو قرار دهیم و همیشه کنار تیم ملی باشیم؛ بخشیدن از بزرگی آدم کم نمی‌کند و کسی را قضاوت نکنیم.

منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking