۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴

فرمانده سپاه نهاوند:

تسلط سپاه در منطقه به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده است

تسلط سپاه در منطقه به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده است
فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به رزمایش دریایی پیامبر اعظم (ص) سپاه در خلیج فارس، گفت: حضور و تسلط سپاه در منطقه خلیج فارس به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده و دشمنان به خوبی از قدرت روز افزون و بازدارنده کشورمان اطلاع دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامران کریمی در گفت‌وگو با نافع در خصوص رزمایش سپاه در جنوب ایران گفت: سپاه به عنوان نیرویی کارآمد، انقلابی و مومن همواره در راه‌های حفظ و حراست از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی کشور تلاش کرده و در این راه با اقتدار و جان بر کف حرکت می‌کند.

وی افزود: رزمایش هجومی اخیر سپاه در خلیج فارس به عنوان یکی از متفاوت‌ترین رزمایش های برگزار شده، پیام صریح و آشکاری را برای نیروهای دشمن انقلاب اسلامی و به خصوص آمریکایی‌های در منطقه داشت.

فرمانده سپاه نهاوند ادامه داد: این رزمایش به دشمنانی که این کشور را تهدید می‌کنند نشان داد که در صورت حتی کوچک‌ترین اشتباهی با پاسخ قاطع سپاهیان و نیروهای مسلح کشور مواجه می‌شوند.

وی با بیان اینکه باید دیگر دوره تهدید ملت انقلابی ایران گذشته، بیان کرد: قدرت‌های استکباری و در رأس آنها آمریکایی‌ها به خوبی پیام این رزمایش را دریافت کرده‌اند.

کریمی گفت: این رزمایش دریایی نمایش و اثبات قدرت دفاعی سپاه در برابر تهدیدات نظامی آمریکایی‌ها در منطقه است.

وی افزود: حضور سپاهیان اسلام در منطقه خلیج فارس و تسلط کامل بر این منطقه به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده و دشمنان به خوبی از قدرت روز افزون و بازدارنده کشورمان اطلاع دارند.

فرمانده سپاه نهاوند خاطرنشان کرد: استفاده از تاکتیک‌های تهاجمی به‌روز و متفاوت این رزمایش به دشمنان قصد هیچگونه تعرض و تجاوزی به کشور، حتی در ذهنشان را هم نمی‌دهد.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking