۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰

«فصل سکوت» به تالار وحدت رسید

«فصل سکوت» به تالار وحدت رسید
فرهاد هراتی ـ آهنگساز و رهبر ارکستر ـ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) با همراهی گروه کُر «نامیرا» چارچوب متفاوتی از آلبوم «فصل سکوت» را در تالار وحدت روی صحنه می برد.

به گزارش ایسنا، فرهاد هراتی  آهنگساز، نوازنده و رهبر ارکستر پس از رونمایی و اجرای چندین برنامه از آلبوم «فصل سکوت» ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) تازه‌ترین کنسرت این پروژه را همراه با گروه کُر «نامیرا» در قالبی متفاوت روی صحنه می‌برد. 

هراتی درباره جزییات کنسرت پیش‌رو توضیح می‌دهد: سال ۹۶ کنسرت تئاتر «فصل سکوت» روی صحنه رفت و خوشبختانه با استقبال خوب مخاطبان نیز مواجه شد. پس از این اجرا ما در اردیبهشت سال ۹۷ بود که موفق به رونمایی از آلبوم «فصل سکوت» شدیم. حالا پس از بازخوردهایی که از مخاطبان دریافت شد تصمیم گرفتیم تا این بار همراه با گروه کُر «نامیرا» اجرای زنده دیگری را با قالبی متفاوت در تالار وحدت روی صحنه ببریم که این بار تک نوازی پیانو با همراهی گروه کُر خواهد بود. به عبارتی من برای کنسرت تهران اثر جدیدی را برای کُر نوشتم که برایم تجربه بسیار متفاوتی از آلبوم «فصل سکوت» است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته قبل از برگزاری کنسرت تهران، اجرای زنده‌ای را روز ۱۴ دی ماه در سالن سیتی سنتر اصفهان خواهیم داشت؛ البته تفاوتی که این کنسرت با کنسرت تهران دارد، اجرای تک نوازی پیانو بدون همراهی گروه کُر است که با ویژگی‌های متفاوتی روی صحنه خواهد رفت. توضیح اینکه هم در اجراهای تهران و هم در اجرای اصفهان فرید حامدی به عنوان کارگردان هنری پروژه در کنارم حضور دارد و علاوه بر ساخت تیزر، طراحی پوستر و موارد تبلیغی طراحی صحنه اثر را نیز به عهده خواهد داشت.

فرهاد هراتی اردیبهشت ماه سال جاری با هدف تولید اثری متفاوت و تجربی در عرصه موسیقی بی‌کلام آلبوم «فصل سکوت» را منتشر کرد. این هنرمند که طی سال‌های گذشته چه در قالب انفرادی و چه به عنوان رهبر گروه کُر «نامیرا» فعالیت‌هایی با خوانندگان و نوازندگان کشورمان داشته با انتشار دل نوشته‌ای به دغدغه‌های خود برای تولید این آلبوم بی‌کلام اشاره کرد و گفت: «سکوت آدمی، آمیخته‌ای از سرفصل‌های رنگین زندگی است. ورق‌هایی آغشته به ناکامی‌ها و کامیابی‌ها. کتابی قطور از شکست‌ها و پیروزی‌ها. عجیب‌ترین و شگفت‌انگیزترین دریافت‌های ما از جهان هستی. ما همواره در سکوت بزرگ می‌شویم و سکوت ما روز به روز بزرگ‌تر. فصل سکوت روایتگر مسیر تبدیل سکوت به فریاد است و تصمیم برای دستیابی به نهراسیدن و حرف زدن و باور آنکه من هنوز زنده‌ام و امیدوار.»

کنسرت «فصل سکوت» به نوازندگی پیانو فرهاد هراتی و همراهی گروه کُر «نامیرا» ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه (۲۳ دی ماه) در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
website tracking