۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۲

امروز رخ داد ؛

پیام استاندار اردبیل به مناسبت روز ثبت احوال

پیام استاندار اردبیل به مناسبت روز ثبت احوال
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با صدور پیامی سوم دی، روز ثبت احوال را به تمامی کارکنان اداره کل ثبت احوال در اقصی نقاط استان تبریک گفت.

به گزارش برنا، متن پیام به شرح زیر است:

                                                               بسم الله الرحمن الرحیم

 

نام گذاری سوم دی ، سال روز صدور اولین شناسنامه ایرانی در سال 1297 شمسی ، به عنوان روز ملی ثبت احوال یادآور اهمیت ثبت رویداد های حیاتی و نقش مدارک هویتی در پاسداری از هویت و تابعیت ایرانی است.

 از صدور اولین شناسنامه تا امروز که صدور کارت هوشمند ملی به عنوان زیر ساخت اصلی دولت الکترونیک؛ انجام می شود نزدیک به یک قرن می گذرد و این تحول مهم ، نشان گر آن است که سازمان ثبت احوال کشور ضمن همسویی با نظام اسلامی ، یاری گر دولت در بهسازی نظام اداری ، پاسخ گویی کارآمدتر و تخصیص عادلانه منابع و امکانات می باشد و پر واضح است که توفیق همه جانبه و مستمر در ایفای چنین نقش برجسته ای ، مشارکت موثر کلیه عناصر دخیل ، خصوصا مردم عزیزمان را می طلبد تا بتوان اهداف چشم انداز 1404 را که نوید بخش دست یابی به سازمانی اثربخش و کارآمد برای عرضه خدمات جامع شناسایی ایرانیان و رسیدن به رتبه اول این حوزه در منطقه است محقق نمود.

این جانب با گرامی داشت روز ثبت احوال ، این مناسبت را به تمامی کارکنان اداره کل ثبت احوال در اقصی نقاط استان تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه پروردگار متعال برای آنان توفیق روزافزون در خدمت  مضاعف به مردم ولایی منطقه مسالت می نمایم.  

 

                                                                      اکبر بهنام جو     

                                                                      استاندار اردبیل

 

کلیدواژه ها :اخبار روز
منبع : برنا
website tracking