۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱

برگزاری همایش توسعه شهرستان مرند

برگزاری همایش توسعه شهرستان مرند
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مرند از برگزاری همایش توسعه مرند با حضور فعالان این عرصه به زودی خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مرنددر نشست خبری با خبرنگاران رسانه را رکن چهارم دموکراسی دانست و گفت:رسانه و مطبوعات کمک کار مدیران هستند که مشکلات و نقص‌ها را گوشزد می‌کنند.

وی از رسانه‌ها خواست یار و یاور مدیران باشند و افزود: باید در خصوص منافع ملی و شهرستان مرند هم راستا باشیم، در راه رسیدن به توسعه نباید جناح بندی کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مرند با بیان اینکه خبرنگاران می‌توانند انگیزه مدیران تلاشگر را مضاعف کنند، تاکید کرد: خبرنگاران و رسانه ها، در شناساندن پتانسیل‌های شهرستان مرند، مدیران را یاری کنند.

فدایی بر اهمیت حمایت از نیرو‌های انسانی تربیت شده بومی تاکید کرد و گفت: همایش توسعه شهرستان مرند با حضور فعالان این عرصه در هر کجای کشور و دنیا به زودی برگزار می‌شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه پتانسیل گردشگری مرند باید معرفی شود، عنوان کرد: رسانه‌ها در این زمینه نقش موثری دارند که می‌توانند در کنار انتقاد از عملکرد مدیران، راهکار‌های توسعه را نیز پیش روی مسئولین بگذارند و ظرفیت نقدپذیری مسئولان را بالا ببرند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مرند ابراز داشت: فرهنگ سازی اجتماعی از دیگر ارکان توسعه کشور است، روشنگری و اطلاع رسانی رسانه ها، مردم را آگاه کرده و برای حمایت از توسعه، همراه می‌کنند.

فدایی با اشاره به اینکه خبرنگاران صدای مردم و همراه مسئولان هستند، اذعان داشت: رسانه‌ها باید از التهاب اجتماعی جلوگیری کنند، دشمنان به اندازه کافی ما را تهدید و تحریم می‌کنند که رسانه‌ها نباید به آن دامن بزنند.

وی گفت: کار‌های روی زمین مانده در مرند بسیار است و کار هر مسئولی در این شهرستان، عبادت محسوب می‌شود.

معاون فرماندار ویژه مرند در بخش دیگری با اشاره به حمایت از توسعه روستایی خاطرنشان کرد: میزان وام توسعه روستایی در شهرستان مرند ۲۵ میلیارد تومان است که ۱۵ میلیارد تومان آن تاکنون پرداخت شده است.

 

کلیدواژه ها :مرند
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking