۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴

40 پروژه ورزشی گلستان در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

40 پروژه ورزشی گلستان در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد
معاون ورزش و جوانان استان گلستان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 پروژه ورزشی در دهه فجر امسال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، قاسم برزمینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بیش از 120 پروژه نیمه تمام ورزشی در استان گلستان وجود دارد که 40 پروژه در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصد در اولویت تکمیل و بهره‌برداری قرار دارند، افزود: برای برخی پروژه‌ها مناقصه در حال برگزاری است تا سرعت انجام کار بیشتر شود.

72 پروژه ورزشی در مناطق محروم و حاشیه نشین لرستان در حال احداث است155 پروژه ورزشی در خراسان‌رضوی در حال احداث است‌بهره برداری از 22 پروژه ورزشی؛ ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج ناقص افتتاح شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی ورزش وجوانان استان ادامه داد: پروژه هتل ورزشی گرگان در حال انجام است که بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. همچنین چمن‌ مصنوعی  ورزشی در کلاله، آزادشهر و کردکوی پیشرفت خوبی دارند و در ماه‌های آینده تکمیل‌ می‌شوند.

وی افزود: سالن‌های ورزشی در بندرترکمن و آق‌قلا به همراه پروژه‌های جاده سلامت و استادیوم نیز در دهه فجر آماده بهره‌برداری خواهد بود.

کلیدواژه ها :ورزشی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking