۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵

اخاذی از رانندگان غرب تهران/ دستگیری ماموران قلابی

اخاذی از رانندگان غرب تهران/ دستگیری ماموران قلابی
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سه مامور قلابی که در غرب، جنوب غرب و جنوب پایتخت با خودروی سمند شیشه دودی با گرفتن جلوی خودرو‌ها از رانندگان اخاذی می‌کردند دستگیر شدند.دستگیری ماموران قلابی در غرب تهرانسرهنگ علی الماسی رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه در گفت: این افراد در حین اخاذی از راننده تیبا در میدان شوش - ساعت ۴ صبح - گرفتار ماموران پلیس این کلانتری شدند.وی افزود: این افراد با گرفتن مدارک، کیف پول و گوشی همراه راننده سعی داشتند پول این فرد را نیز تصاحب کنند که با حضور به موقع گشت انتظامی دستگیر شدند.سرهنگ الماسی گفت: در بازرسی از خودروی این سه متهم تعدادی باتوم، دستبند، بیسیم و چراغ گردون و تعدادی گوشی همراه و همچنین مقداری موادمخدر از نوع شیشه و هروئین و همچنین پایپ به دست آمد.وی افزود: در پی دستگیری این ماموران قلابی، خانمی نیز به کلانتری مراجعه و از دست آنان بابت اخاذی و گ
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سه مامور قلابی که در غرب، جنوب غرب و جنوب پایتخت با خودروی سمند شیشه دودی با گرفتن جلوی خودرو‌ها از رانندگان اخاذی می‌کردند دستگیر شدند.
دستگیری ماموران قلابی در غرب تهرانسرهنگ علی الماسی رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه در گفت: این افراد در حین اخاذی از راننده تیبا در میدان شوش - ساعت ۴ صبح - گرفتار ماموران پلیس این کلانتری شدند.
وی افزود: این افراد با گرفتن مدارک، کیف پول و گوشی همراه راننده سعی داشتند پول این فرد را نیز تصاحب کنند که با حضور به موقع گشت انتظامی دستگیر شدند.
سرهنگ الماسی گفت: در بازرسی از خودروی این سه متهم تعدادی باتوم، دستبند، بیسیم و چراغ گردون و تعدادی گوشی همراه و همچنین مقداری موادمخدر از نوع شیشه و هروئین و همچنین پایپ به دست آمد.
وی افزود: در پی دستگیری این ماموران قلابی، خانمی نیز به کلانتری مراجعه و از دست آنان بابت اخاذی و گرفتن پول و گوشی همراه شکایت کرد.
رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه ادامه داد: با استعلام از پلاک خودروی متهمان مشخص شد که آنان از سال ۹۴ تاکنون ۱۸۰ مورد تخلف و بی قانونی و عبور از خطوط ویژه را داشته اند که خلافی آن حدود ۱۰ میلیون تومان ثبت شده است.
سرهنگ الماسی گفت: با ادعای متهمان نسبت به همکاری با ارگانی و استعلام از آن ارگان و حضور نماینده آن ارگان مشخص شد که متهمان هیچ ارتباطی با نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها ندارند.
وی افزود: بازجویی در این زمینه همچنان ادامه دارد و پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و تحویل مراجع قضایی شده است و شهروندان نیز در اخاذی به این شیوه می‌توانند با مراجعه به کلانتری ۱۱۷ جوادیه نسبت به شناسایی آن‌ها اقدام کنند.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking