۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴

دختران گیلانی در المپیاد موی تای کشور 2 مدال کسب کردند

دختران گیلانی در المپیاد موی تای کشور 2 مدال کسب کردند
نایب رئیس هیات ورزش های رزمی استان گیلان روز چهارشنبه در این خصوص در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این مسابقات در زنجان ورزشکاران گیلانی موفق به کسب 2 مدال برنز شدند.
مونا شفیع نژاد افزود: بر این اساس و در پایان این رقابت ها ، کیمیا فرهادپور ورزشکار شایسته گیلانی در وزن 51- کیلوگرم پس از ورزشکارانی از استان های فارس و کهکیلویه و بویراحمد موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.
وی ادامه داد: همچنین الناز رسولی دیگر ورزشکار دختر شایسته استان گیلان در وزن 57- کیلوگرم در المپیاد استعدادهای برتر موی تای کشور حضور یافت که سرانجام پس از ورزشکارانی از استان های کهیلویه و بویراحمد و اصفهان روی سکوی سوم ایستاد و مدال برنز این مسابقات را برگردن آویخت.
نایب رئیس هیات ورزش های رزمی گیلان بیان کرد: ماری حسینی ، یلدا روح انگیزی ، کمند لطفی ، کبری رجبی ، آیناز رفیعی و مبینا بکیان دیگر ورزشکاران گیلانی حاضر در المپیاد استعدادهای برتر موی تای دختران کشور بودند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین مریم خالصه دهقان به عنوان سرپرست ، شقایق اسکندری به عنوان سرمربی و فاطمه صفری به عنوان مربی تیم موی تای دختران گیلان را در المپیاد استعدادهای برتر کشور همراهی می کردند.
شفیع نژاد اضافه کزد: در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر موی تای دختران کشور، زبده ترین ورزشکاران این رشته از استان های مختلف در رده سنی زیر 15 سال در زنجان با هم به رقابت پرداختند.
7285 /6030
انتهای پیام
کلیدواژه ها :مدال
منبع : جماران
website tracking