۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱

اهدای مدال جهانی تکواندو کار سلماسی به خانواده شهیدان طالعی

اهدای مدال جهانی تکواندو کار سلماسی به خانواده شهیدان طالعی
در آئینی با حضور فرمانده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی،کریم مقدم، تکواندو کار سلماسی مدال برنز رقابت‌های جهانی 'هان مادانگ' و 'پومسه'خود را به خانواده شهیدان مهرعلی،غلامرضا وعلیرضا طالعی اهدا کرد .

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد موسوی امام جمعه سلماس در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان  به رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا در میدان‌های مختلف اشاره کرد و این عمل را نشانه رفتار سنجیده،معرفت و شعور بالای ورزشکار و قهرمان ملی دانست .

وی به افتخارآفرینی جوانان سلماس اشاره کرد و افزود:شهیدان طالعی در دفاع از کیان میهن و ارزش‌های اسلامی و کریم مقدم در میدان ورزش برای ایران افتخارآفرینی کردند .

کریم مقدم کاپیتان تیم ملی 'هان مادانگ' و 'پومسه' ایران موفق به کسب دو مدال برنز در بیست و ششمین دوره رقابت‌های جهانی هان‌مادانگ ۲۰۱۸شده بود .

این مسابقات در دو گروه مردان و زنان از ۶۲ کشور جهان مرداد ماه سالجاری در شهر «ججو» کره جنوبی برگزار شد که تیم ملی کشورمان در مجموع، ۳۲مدال شامل، ۱۱ طلا، ۱۲ نقره و ۹ برنز کسب کرد .

جانباز شهید مهرعلی طالعی در بهمن ماه ۷۶ بر اثر جراحت‌های باقی مانده از دفاع‌مقدس و شهید غلامرضا طالعی در خرداد ۶۹ و شهید علیرضا طالعی در خردادماه ۸۶ در منطقه عملیاتی شمالغرب کشور در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :مدال
منبع : ایسنا
website tracking