۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳

لیگ انگلیس

تاتنهام ۳ - ۱ چلسی؛ بالاخره باختند!

تاتنهام ۳ - ۱ چلسی؛ بالاخره باختند!
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اولین باخت این فصل چلسی در شرایطی در دربی لندن رقم خورد که آنها موقعیت زیادی روی دروازه حریف نداشتند و شاید اگر کپا نبود این شکست سنگین تر هم می شد. تاتنهام بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 7 به گل اول رسید. روی ارسال اریکسن، دله آلی موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه کپا را باز کند. بازی طوفانی تاتنهام ادامه یافت و آنها بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 15 روی ضربه زمینی و دقیق هری کین از پشت محوطه و بهره گیری از اشتباه کپا به گل دوم هم دست یافتند. در دقیقه 29 تاتنهام صاحب بهترین فرصت برای زدن گل سوم شد اما ضربه آلدروایرد در مقابل دروازه توسط کپا مهار شد و روی ریباند هم ضربه فویس به بیرون رفت. 2 دقیقه بعد سون هیونگ مین درون محوطه صاحب بخت فوق العاده ای برای گلزنی شد اما ضربه والی و خودخواهانه او با اختلاف کمی از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، اولین باخت این فصل چلسی در شرایطی در دربی لندن رقم خورد که آنها موقعیت زیادی روی دروازه حریف نداشتند و شاید اگر کپا نبود این شکست سنگین تر هم می شد.

تاتنهام بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 7 به گل اول رسید. روی ارسال اریکسن، دله آلی موفق شد با یک ضربه سر دقیق دروازه کپا را باز کند.

بازی طوفانی تاتنهام ادامه یافت و آنها بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 15 روی ضربه زمینی و دقیق هری کین از پشت محوطه و بهره گیری از اشتباه کپا به گل دوم هم دست یافتند.

در دقیقه 29 تاتنهام صاحب بهترین فرصت برای زدن گل سوم شد اما ضربه آلدروایرد در مقابل دروازه توسط کپا مهار شد و روی ریباند هم ضربه فویس به بیرون رفت.

2 دقیقه بعد سون هیونگ مین درون محوطه صاحب بخت فوق العاده ای برای گلزنی شد اما ضربه والی و خودخواهانه او با اختلاف کمی از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول کپا با عکس العمل فوق العاده خود روی ضربه سون دروازه چلسی را نجات داد و در ریباند نیز تلاش اریکسن منجر به زدن گل سوم نشده و نیمه نخست با برتری 0-2 تاتنهام به پایان رسید.

اگرچه اولین موقعیت نیمه دوم برای چلسی ایجاد شد و بی دقتی ویلیان نگذاشت آنها اختلاف را کم کنند، اما تاتنهام در دقیقه 53 به یک گل دیدنی دست یافت.

روی پاس دله آلی، سون هیونگ مین با یک استارت فوق العاده و گذر از سد جورجینیو و داوید لوییز وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه دقیق به گوشه محوطه گل سوم تاتنهام را به ثمر رساند.

در دقیقه 64 و روی پاس جورجینیو، کانته در مقابل دروازه صاحب فرصت شد اما کنترل ضعیف هافبک فرانسوی باعث از دست رفتن موقعیت گشت.

در دقیقه 67 هری کین بهترین فرصت ممکن را برای زدن گل چهارم به دست آورد اما ضربه او در دهانه دروازه با بی دقتی محض به بیرون رفت.

3 دقیقه بعد و با پاس به بیرون هری کین، دله آلی در مقابل دروازه چلسی صاحب موقعیت شد اما ضربه او با کمترین اختلاف ممکن از بالای دروازه کپا راهی بیرون زمین شد.

چلسی بعد از دریافت 3 گل آهنگی هجومی به خود گرفت و در دقیقه 85 یکی از گل ها را جبران کرد. با پاس آسپلیکوئتا، اولیویه ژیرو موفق شد با یک ضربه سر گل اول چلسی را به ثمر برساند. در ادامه چلسی تلاش زیادی برای کاهش اختلاف کرد که نتیجه نداد و در نهایت تاتنهام 2-3 پیروز دربی لندن شد.

منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking