۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱

ریوالدو: یک حادثه باعث شد به خدا ایمان بیاورم

ریوالدو: یک حادثه باعث شد به خدا ایمان بیاورم
ریوالدو، ستاره برزیلی سابق بارسلونا در مصاحبه با یک نشریه آرژانتینی، خاطره جالبی از نحوه ایمان آوردنش به وجود خدا تعریف کرد.

ورزش سه: ریوالدو، ستاره برزیلی سابق بارسلونا در مصاحبه با یک نشریه آرژانتینی، خاطره جالبی از نحوه ایمان آوردنش به وجود خدا تعریف کرد.

ریوالدو سال 1997 از دپورتیوو به بارسلونا پیوست و 5 سال خاطره انگیز را در این باشگاه پشت سر گذاشت. او پس از یک انتقال ناموفق به میلان، تقریبا از سطح اول فوتبال اروپا فاصله گرفت. ریوالدو به گفته خودش تا سال 2004 اعتقادی به خدا نداشت اما یک اتفاق جالب باعث تغییر عقیده او شد.

ریوالدو: یک حادثه باعث شد به خدا ایمان بیاورم

او به نشریه کلارین گفت:« سال 2004 از کروزیرو جدا شده بودم و بدون تیم بودم. صدایی را مرتب می شنیدم که می گفت در تصادف کشته خواهی شد. ابتدا آن را چندان جدی نگرفتم و حتی از روی لجبازی بیشتر از همیشه با ماشین رانندگی می کردم. مثلا به همسرم می گفتم امروز به فلان شهر خواهیم رفت و هیچ توضیحی برای علت پیشنهادم نداشتم.

صدا مرتب تکرار می شد تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم تنها به موجی میریم(منطقه ای در سائوپائولو) بروم. در تمام طول مسیر آن صدا را می شنیدم. بر شدت صدا افزوده می شد و کار به جایی رسید که مجبور شدم با سرعت پایین رانندگی کنم و تا حد ممکن از کامیون ها فاصله بگیرم.

پدرم را در حادثه رانندگی از دست داده بودم و می ترسیدم همان بالا بر سر خودم بیایم. هر طور بود به خانه رسیدم و در آسانسور بغضم ترکید و با صدای بلند گریه کردم. آنجا بود که به وجود خدا ایمان آوردم و دیگر هرگز آن صدا را نشنیدم.»

کلیدواژه ها :جالب خاطره ای
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking