۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸

ستاد دهه فجر و رسالت دفاع در مقابل تهاجم ادراکی دشمن

ستاد دهه فجر و رسالت دفاع در مقابل تهاجم ادراکی دشمن
کانون خبرنگاران نبأ ــ در نخستین جلسه استانی شورای راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر مطرح شد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پرتو دین بوده و یکی از کارهای ستاد دهه فجر دفاع در مقابل تهاجم ادراکی دشمنان است.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، نخستین جلسه استانی شورای راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز، 3 آذر ۹۷ به ریاست آیت‌الله صفایی بوشهری و با حضور سایر اعضای کمیته‌های ستاد دهه فجر در محل سالن کنفرانس کوثر استانداری بوشهر برگزار شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، رئیس شورای راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه یکی از توطئه‌های جهان استکبار از دیرباز این بوده است که در فضای بین‌الملل و فضای ملی بحران مدیریت محاسباتی ایجاد کند و این یکی از برنامه‌های جنگ نرم جهان استکبار است، اظهار کرد: بسیاری از انقلاب‌هایی که در سطح جهان داریم طراحان جهان استکبار چنین پروژه‌ای را دنبال می‌کنند تا نظام ادراکی مردم جامعه دچار تردید شود و برای تغییر در تصمیم اقدام کند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه ایجاد روح ناامیدی در بین مردم نسبت به انقلاب‌ها از دیگر اهداف استکبار است، بیان کرد: استکبار روی عنصر ناکارآمدی حرکت‌ها مدیریت ادراکی و ناتوانی یک حرکت انقلابی فوق‌العاده فعالیت می‌کنند و در منظومه اطلاعاتی جامعه ایجاد خلل می‌کنند.

جشن پیروزی انقلاب اسلامی «وَأَمَّا بِنِعْمَةِ رَبِّكَ فَحَدِّثْ» است

وی با تاکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پرتو دین بوده و یکی از کارهای ستاد دهه فجر دفاع در مقابل تهاج ادراکی دشمنان است، گفت: جشن پیروزی انقلاب اسلامی «وَأَمَّا بِنِعْمَةِ رَبِّكَ فَحَدِّثْ» است.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: استکبار جهانی روی ناکارآمدی انقلاب برنامه‌ریزی کرده است و به همین دلیل طراحان آنها در مورد جوان‌هایی که انقلاب و جنگ را ندیده‌اند می‌خواهند مدیریت ادراکی کنند که یکی از پروژه‌های جنگ نرم دشمن است.

آیت‌الله صفایی بوشهری ادامه داد: توسعه و پیشرفتی که در ایران ایجاد شده است و طراحی‌های دانش‌بنیانی که در این محدوده صورت گرفته، نشان از بزرگی انقلاب است.

وی گفت: در ایران حتی یک روز هم انتخابات به خاطر هیچ مسئله‌ای عقب نیفتاده است و مردم‌سالاری دینی و توسعه پیشرفت به صورت مستمر ادامه داشت که از نشانه‌های پیروزی انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: دشمن دنبال این است که کارهای شده را ناشده نشان دهد و کارهای در حال انجام با افق‌های پیش رو را نفی و روح ناامیدی را در مردم ایجاد کند. جشن پیروزی انقلاب یک حرکت مبارزاتی نرم علیه تهاجم حساب‌شده سایبر و ادراکی دشمن است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: جشن پیروزی انقلاب با مرور کارهای بزرگ انقلاب برگزار شود و مبارزه ضد ادراکی دشمن را باید مدیریت کرد و مطالبی که در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نیاز است باید اقدام شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری تاکید کرد: هر انقلابی درصد مختصری از این هجمه‌های دشمن به آنها وارد می‌شد براندازی و شکست صورت می‌گرفت ولی انقلاب در مقابل همه بحران‌ها قوی‌تر شده و به سربلندی رسیده است.

وی بیان کرد: انعکاس خدمات انقلاب نیازمند هماهنگی است و باید نهادهای مختلف هماهنگ با هم و در فضای مشخص این کار را انجام دهند و از ظرفیت‌های مردم استفاده کنند.

ثبت خدمات کارگزاران نظام در کارنامه 40 سالگی انقلاب اسلامی

امام جمعه بوشهر خدمات مسئولان و کارگزاران در کارنامه 40 سالگی نظام و انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد، اظهار کرد: همه مسئولان و کارگزاران نظام در راستای اجرای پیشرو پروژه‌ها و استفاده از منابع انسانی کارآمد انصاف داشته باشند و اخلاق سیاسی و اخلاق مدیریتی و اجتماعی این است که خیرخواه همدیگر باشید و این نگاه مقام معظم رهبری است.

رئیس شورای راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر ادامه داد: کارهای انجام شده را در استان گرامی بداریم و تلاشهایی را که شده ارج نهیم و این همان مقاومت اقتصادی و مردم داری است و زیرا این کشور بر اساس نگاه الهی، حمایت‌های مردمی و راهبردهای ولایی تا کنون به پیروزی رسیده و به پیش رفته است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اظهار بر اینکه آینده نظام با امیدواری و مطابق با سند چشم انداز رهبری به پیش رود، گفت: انقلاب دینی در فضای ملتهب و مشکلات داخلی نیازمند ساختار جدید در حوزه هندسه نظم نوین عالی است و لذا کمبودها، ضعف هاو تهدیدها را جبران و به فرصت تبدیل کنیم.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر اظهار کرد: حس ناامیدی مردم از ناکارآمدی نظام یکی از سیاست‌های خصمانه نظام سلطه است و این خلاف اصول قوانین سازمان حقوق بشری است که توسط جهان سلطه مدیریت می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان بوشهر افزود: همه مسئولان و تشکل‌های مردمی برای گذر از شرایط جنگ نرم اقتصادی می بایست ضمن حفظ وحدت کلمه؛ همدلی را سرلوحه کار خودشان قرار دهند.

مرتفع شدن چالش بیکاری

رئیس شورای تامین استان بوشهر ظرفیت‌های خدادادی ایران را پرعمق و با برکت دانست و گفت: همگی باید تلاش کنیم تا بتوانیم چالش بیکاری را که معضل کشور است، مرتفع کنیم.

گرواند ادامه داد: برای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی بوشهر ویژه دهه فجر اعتبار خاصی اختصاص داده‌ایم و اجرایی شدن این پروژه‌ها نیازمند امید آفرینی و همت مضاعف مدیران دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی است.

قطعه درخشان انقلاب اسلامی

استاندار بوشهر عنوان کرد: گروههای سیاسی، احزاب و افراد تاثیرگذار جامعه و جوانان نخبه قطعه درخشان برای انقلاب اسلامی هستند.

برگزاری سه هزار نشست روشنگری برای رویشهای انقلاب

سرهنگ سهراب انبارکی، معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) نیز در این جلسه به برگزاری سه موج نشستهای روشنگری، با موضوع «بصیرت، انقلابیگری، ایثار و شهادت» در این استان خبرداد و اظهار کرد: رویشهای انقلاب اسلامی بیشتر از ریزشهایی انقلاب است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) تصریح کرد: دشمن مستکبر به دنبال موج سواری بر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

انبارکی آمریکا را کشوری بدعهد در مذاکرات برجام خواند و گفت: امنیت ملی و استقلال کشور در کنار مسائل معیشتی مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و ایران با وجود تحریم‌ها در اوج اقتدار و استقامت قرار دارد.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه شهر دیر در این مراسم گفت: حفظ دستاوردهای نظام از اوجب واجبات است و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در این 4 دهه در شرایط عادی به دست نیامده است.

مشکل در معیشت مردم توسط پهلوی پدر و پسر

امام جمعه دیر در پایان با اشاره به اینکه پهلوی پدر و پسر مسئله معیشتی مردم را با مشکل مواجه کرده بودند، عنوان کرد: اکنون نیز نباید بگذاریم بعضی از سودجویان و گرانفروشها به سامانه بازار کشور ضربه بزنند و خلل در معیشت مردم ایران ایجاد کنند.

خبرنگار: حامد فکوری

عکاس: محمد عبیدی

انتهای پیام 

منبع : خبرگزاری قرآن

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking